Pružná soklová lišta Arbiton Fado s dokonalou reliéfnou štruktúrou a vynikajúcim dizajnom - 100% presná reprodukcia farieb a štruktúr dreva. Lišta k podlahe je vyrobená z Videlitu ECO Friendly (ekologicky šetrný materiál PP + PS). Podlahová lišta je vodeodolná s dostatočne tvrdým povrchom, aby odolal nárazom a chránil rohy náchylné k poškodeniu. Bezproblémová inštalácia do vlhkého prostredia, bezproblémové čistenie vodou. Môžete zvoliť jeden zo 2 spôsobov montáže lišty na stenu: privŕtaním alebo prilepení lepidlom.

Tvarovky k lištám Fado sú dodávané v blistroch a balené vždy po 2 ks, ukončenie je vždy balené po 1 ks pravé a 1 ks ľavé. Dekor tvarovky je totožný ako soklová lišta.

Wood Effect Technology
Ide o inovačný výrobný proces, ktorý používa k prenosu štruktúry dekoru dreva pomocou rytiny s použitím špeciálnych farieb, lakov a ostatných výrobných činností pripravujúce tento povrch. Vďaka tejto technológii je možné dokonale prispôsobiť štruktúru a farebnosti prírodného dreva, odlišujúce sa veľkou presnosťou a kvalitou charakteristickú pre obraz High Definition.

Parametre

Parameter Popis
Typ Fado
Materiál Plast
Délka mm 2400
Šírka mm 20
Výška mm 58
Povrch Štruktúra
Vedenie káblov Áno
Pripevneníe Privŕtanie, lepenie
Dekor Hnedá tmavá
Vhodné Pre vinyl
Pretierateľná Nie
Profil Hranatá

Soklová lišta Arbiton Fado 13 Walnut Rubra

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky