Polystyrénová ružica R1 od Marbet Design je nutnosťou pre každého, kto hľadá jednoduchý a moderný nádych svojho priestoru. Motív štuku sa skladá z rôzne vysokých prstencov, ktoré sa ako vlny vzďaľujú od stredu ružice. Táto rozeta je nielen perfektná na zvýraznenie krásy moderného osvetlenia, ale tiež bezchybne dopĺňa hladké povrchy stien a stropov. Pridaním našej Polystyrénovej ruže R1 do vášho priestoru zažijete stelesnenie elegancie a sofistikovanosti a premeníte svoje prostredie na skutočné umelecké dielo. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu. Stropnú rozetu je možné pretierať vodou riediteľnými a akrylátovými farbami.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 40
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 39
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R1 priemer 40

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky