Prineste si krásu a eleganciu do svojho domova s výraznou rozetou Marbet Design R16. Táto rozeta je vyrobená z polystyrénu a jej jednoduchý, ale pôsobivý dizajn zaručí, že sa stane skvelým doplnkom vášho stropu. Zdobená rozeta s vyvýšeným okrajom a lúčovitým vzorom s pologuľami vyzerajúcimi ako drahé kamene prináša do vášho interiéru luxusný vzhľad. Táto stropná dekorácia prináša do vášho domova nielen tvar hviezdy, ale aj pohyb slnka, ktorý sa premieta zvnútra von. Vytvorte si priestor, ktorý vás bude okúzľovať každý deň s rozetou Marbet R16. Polystyrénovú rozetu jednoducho pripevníte na strop pomocou lepidla a potom ju natrite farbou podľa vášho výberu. Stropnú rozetu je možné pretierať vodou riediteľnými farbami.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Stropný
Priemer cm 28
Materiál Polystyrén EPS
Pretierateľná Áno
Hrúbka mm 27
Farba Biela
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stiahnite si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stropná rozeta Marbet R16 priemer 28

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Stropné rozety musia byť opatrené finálnym náterom. Vhodné sú vodou riediteľné disperzné farby a disperzné farby na báze akrylu. Nesmú sa používať vápenné farby, silikátové farby, silikónové živice a ich zmesové produkty.

Polystyrénové rozety je nutné skladovať v suchu: odporúčaná teplota +15 °C až +25 °C, rel. Vlhkosť 45% až 65%. Na dosiahnutie optimálnych konečných výsledkov by malo byť spracovanie vykonávané za podobných vlhkostných a teplotných podmienok, aké sa nachádzajú v miestnostiach po konečnej montáži (klíma obývacej izby). Je potrebné sa vyvarovať spracovania na vlhkých povrchoch alebo s urýchleným sušením (odvlhčovač vzduchu v miestnosti) a tiež veľmi vysokým teplotám.

Ako podklad sú vhodné tapetované, nenatreté a natreté omietnuté povrchy. Povrchy musia byť stabilné, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V prípade potreby je potrebné povrch stropu zbrúsiť a potom vyčistiť.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky