Ploty a zásteny


Drevo plastové ploty Silvadec Moderné, vysoko odolné a napriek tomu štýlové, je oplocení vyrobené z patentovaného kompozitného dreva Forexia, alebo celohliníkové. Použitie drevoplastu na ploty je praktické, prispôsobí sa akémukoľvek typu terénu a jeho vzhľad bude zodpovedať vašej terase. Stavebnicový systém plotov Silvadec a jeho unikátne príslušenstvo, vás nadchnú! Zabezpečujú dokonalé súkromie. Ponúka ľahkú údržbu, pri vysokej odolnosti. Disponujú moderným dizajnom. Zaručujú 100% recyklovateľnosť vďaka absencii použitia lepidla a formaldehydu.

 

Spĺňa bezpečnostné normy EN1991-1-1. Tento plot je navrhnutý tak, aby odolával nárazom vetra až do 120 km/h za normálnych podmienok až do výšky 1,8 metra.

 

Modulárna konštrukcia plotov WPC Silvadec umožňuje nastaviť výšku i šírku a farbu plotu. Odtiene plotov sú totožné s WPC terasami Silvadec. Elegantné kombinácie kompozitného dreva s 25-ročnou zárukou, hliníkové stĺpiky s 10-ročnou zárukou, gabiony alebo dizajnové prvky. Dizajnové diely sú k dispozícii v šedej a antracitovo šedej farbe, hladke a brúsene.123ďalšia stránkapresmerovat_automaticky