WPC terasy


WPC terasy

WPC francúzske dosky Silvadec, ktorý ponúka nielen terasy, ale aj drevoplastové ploty, vo dvoch radoch Elegancia a najnovšie Atmosphere. WPC terasy sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí ocenia pohodlie, jednoduchosť a eleganciu. Pokiaľ ide o farbu, sú drevoplastové dosky totožné, ale tiež dokonale rovné a tvoria jednotný povrch. Vďaka použitiu neviditeľného montážneho systému terasy je výsledkom povrch bez skrutiek.

 

Povrch terasy môžete zvoliť úplne hladký, alebo čisté línie dosky drážkované, a nakoniec embosovaný povrch s efektom kresby, ktorý je navrhnutý tak, aby čo najvierohodnejšie napodobňoval štruktúru dreva. Hladké doska je ideálna pre kombináciu s drážkovanými alebo embosovanými doskami.

 

Kompozitný decking WPC, sa skladá z drevovláknitej múčky a polymeru. Stálofarebnosť u WPC terás ovplyvňuje predovšetkým kvalita pigmentov a UV stabilizátora. Kompozitné dosky nie sú určené len pre pokládku na strechy, balkóny, na cesty alebo ako ochodzu k bazénom, ale aj do verejných priestorov ako sú hotelové terasy.

 

Pokiaľ ide o výber farby terás WPC, tmavé farby majú tú výhodu, že sú menej náchylné ukázať nečistoty. Jasné farby sú menej horúce pre bosé nohy. Terasy, ktoré obsahujú vysoký podiel dreva a neobsahujú PVC, sú menej horúce pre bosé nohy. Bez ohľadu na farbu a teplotu je kvalita kompozitov na slnku v blízkosti teploty drevených terás.

 


presmerovat_automaticky