Prípravok Junckers Rustic TopOil na vodnej báze a vzduchu schnúci alkydový olej, obsahujúcí prírodné vosky je určený na oživenie vzhľadu a pravidelnej údržbe drevených podláh impregnovaných olejom alebo voskom. Drevo získa hlboký teplý jas, po zaschnutí hodvábne matný povrch. Dá sa využiť aj k malým lokálnym opravám prípadných miernych poškodených povrchu podlahy ošetrené olejom. Rustic Top Oil je alkydová emulzia s obsahom vosku na vodnej báze. Ošetrenú podlahu možno používať po cca 30 minútach. Rustic Top Oil nie je vhodný na údržbu opotrebovaných a zašednutých podláh. Opotrebované podlahy najprv ošetríme prostriedky Junckers Rustic Oil alebo RUSTIC Solid 100 a následne použijeme Junckers Rustic Top Oil.

Parametre

Parameter Popis
Balenie 1 | 2,5
Spotreba 60 - 80 m2 /l
Obsah látok Alkydová emulze s obsahem vosku na vodní bázi
Doba uschnutia (hod.) 0,5 - 1
Čistenie Olejované drevo

Priložené súbory

TL_Rustic_Top_Oil.pdf (242 kB)
Technický list

Junckers Rustic Top Oil údržba olejovaných podláh

Výrobca:
Junckers
Cena s DPH:
od 31,70 €
Dostupnosť:
Skladom
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Junckers Rustic Top Oil údržba olejovaných podláh 1l 130550-EXP+
1 liter
Skladom 6 ks 31,70 €
Junckers Rustic Top Oil údržba olejovaných podláh 2,5l 130600-EXP+
2,5 litra
Skladom 2 ks 65,90 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Odporúčaný spôsob aplikácie:
U všetkých druhov plôch aplikujte 1 vrstvu pri výdatnosti 60 - 80 m2/l a ponechajte zaschnúť. Po cca 30 - 60 minútach aplikujte ďalšiu vrstvu. Frekvencia ošetrení závisí na stupni používania a záťaži podlahy. Všeobecne platí, že čím vyššia záťaž, tým častejšie údržba podlahy udržovacími oleji Junckers.

Pokyny pre použitie:
Ošetrovaný povrch olejom impregnovaných drevených podláh musí byť dokonale čistý, suchý a zbavený prachu, mastnoty a zvyškov mydla. Nečistoty odstráňte prostriedkom Junckers Sylva Cleaner. Na väčšie plochy je možné použiť jednokotúčovou brúskou so zodpovedajúcim (napr. zeleným) padom. Pri aplikácii na menšie plochy, ako napr. pracovné dosky, stoly a nábytok naneste malé množstvo oleja na suchú bavlnenú handričku a rozotrite ho v rovnomernej a tenkej vrstve po povrchu. Junckers Rustic Top Oil rýchlo vstrebáva do dreva. Ošetrená podlaha je po cca 30 - 60 min. pri izbovej teplote 20 ° C pochôdzna.

Ak sú po zaschnutí viditeľné rozdielne stupne lesku možno je zjednotiť pomocou tanierové brúsky s bielym až zeleným padom. Podľa požiadavky stupňa lesku (hodvábny mat, popř. hedvábný lesk) použite leštiace, popr. červený alebo zelený pad. Olejom ošetrené povrchy sú po leštenie odolnejšie voči nečistotám.

Videá


Diskusia


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image  
* povinné položky

*  


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky