Ukončovacia lišta L na ukončenie obkladov a dlažby Profilpas Proangle ZV Trend Color Metal s jedinečným odtieňom kovu. Rad ukončovacích líšt Proangle L je považovaný za „univerzálny“ pre svoju schopnosť prispôsobiť sa rôznym potrebám. V skutočnosti sa Proangle vďaka svojmu L tvaru odporúča nielen na olemovanie a ochranu vonkajších rohov obkladov a dlažieb, kamenných kobercov, ale aj na podlahy a schody z rôznych materiálov a spojenie podláh rovnakých výšok. Vzorkovník dekorov Trend Color môžeme zapožičať.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie L lišty
Dĺžka mm 2700
Hrúbka mm 1
Dekor Šedá
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný

Priložené súbory

PROANGLE_Q_scheda_tecnica_cs.pdf (2,10 MB)
Stiahnite si technické údaje

Ukončovacia lišta L Proangle ZV Metal light

Výrobca:
Profilpas
Cena s DPH:
od 20,00 €
Dostupnosť:
6-8 týždňov
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Ukončovacia lišta L Proangle ZV Metal light 8 mm 88480
Výška 8 mm
6-8 týždňov 0 ks 20,00 €
Ukončovacia lišta L Proangle ZV Metal light 10 mm 88459
Výška 10 mm
6-8 týždňov 0 ks 20,50 €
Ukončovacia lišta L Proangle ZV Metal light 11 mm 88467
Výška 11 mm
6-8 týždňov 0 ks 21,00 €
Ukončovacia lišta L Proangle ZV Metal light 12,5 mm 88504
Výška 12,5 mm
6-8 týždňov 0 ks 22,00 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Trend ColorPROFILY PRE SÚČASNÝ DIZAJN

Štýl inšpirovaný prírodou a mestským štýlom zostáva obľúbený medzi milovníkmi interiérového designu. S radom profilov Trend Color, Profilpas nachádza inšpiráciu v teplých farbách kameňa, metropolitné tóny betónu a dúhové odtiene kovov. 20 farieb v súlade s najnovšími trendmi v keramickom svete, perfektná voľba pre verejné a súkromné priestory, vyznačujúca sa moderným dizajnom.

STONE: Dvanásť povrchových úprav profilov v neutrálnych, ale teplých a jemných farbách, ktoré vďaka príjemnému dotykovému efektu drsnosti imitujú rozmanitosť textúry kameňa.

CONCRETE: Šesť originálnych povrchových úprav imitujúcich betón a odkazujúcich na typické farby metropoly v sofistikovaných tónoch.

METAL: Dva jedinečné odtiene kovu, ktoré odrážajú dúhovú povahu kovov.

 

 


 

Lakovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným lakovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom a naopak nemajú dobrú odolnosť proti mechanickým vplyvom, pri ktorých dochádza k poškodeniu povrchovej vrstvy. Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba profilov: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Spôsob pokládky s lepidlom

  • Zmerajte požadovanú dĺžku a odrežete profil pomocou vhodného nástroja.
  • Pomocou ozubené špachtle rozotrite lepidlo na ploche určenej pre pokládku.
  • Stlačte profil tak, aby z otvoru pozdĺžne lišty vytekalo vopred nanesené lepidlo.
  • Položte a jemne stlačte obloženie až do tej doby, kedy bude horná plocha dokonale vyrovnaná s hornou plochou profilu a v zodpovedajúcej vzdialenosti pre príslušnú škáru (väcšinou od 1 do 3 milimetra).
  • Pomocou vhodného škárovacieho materiálu uzavrite priestor medzi obložením a profilom. Pomocou mäkkej huby a vody očistou do 10 minút od aplikácie zvyšky škárovacieho materiálu, lepidiel, riedidiel. apod.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky