Vysoko kvalitné, flexibilné a vždy s množstvom štýlu, tak sa prezentujú dizajnové podlahy Wineo 800 TILE, ktoré sú nielen ideálne pre objektové priestory vďaka svojej 0,55 mm hrubej nášľapnej vrstve. Nastavujú zvýraznenie, podčiarkujú atmosféru a ponechávajú dostatok priestoru pre tvorivú slobodu. Bezhranične štýlové s úžasným matným vzhľadom a skvelými farebnými tónmi – designy dlažieb Wineo 800 sú k dispozícii v ôsmich uni dekoroch a troch rôznych formátoch až do 90 x 90 mm. Dajú sa medzi sebou skvele kombinovať a zaistiť tak prekvapivo štýlové výsledky. Skosené hrany tiež sprostredkovávajú veľmi autentický povrchový efekt.

Wineo vinylové podlahy sú charakterizované vysokými štandardmi kvality. Osvedčenie TÜV PROFiCERT je nezávislá kontrola kvality. Všetky Wineo podlahy sú vybavené touto pečaťou kvality a dodatočne interne kontrolované. Vinylová podlaha Wineo v dielikoch sa celoplošne lepí k podkladu, 100% pružná konštrukcia zaručuje jednoduché lepenie lamiel. Podlaha je šetrná k životnému prostrediu a zdravotne nezávadná, certifikovaná, nízkymi emisiami VOC, bez ťažkých kovov, rozpúšťadiel, ftalátov a formaldehydu.

Parametre

Parameter Popis
Typ Vinylová
Prevedenie K nalepeniu
Záťaž 42
Vzor Dlažba
Fáza V4
Tón Svetlý
Povrchová úprava PU
Rozmery 457,2 x 457,2 x 2,5 mm
Veľkosť lamely Malé
Balenie m2 3,34 - 16 štvorcov
Hrúbka 2,5
Nášľapná vrstva 0,55
Podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m² K/W 0,01
Lepenie Áno
Požiarna klasifikácia Bfl-s1
Útlm krokového hluku dB 4
Úprava Pieskovec
Protišmykovosť R10
Rozmerová stálosť EN 434 ≤ 0,15
Plastifikátory Bez ftalátov
TVOC po 28 dňoch ≤ 100μg/m³
VOC emisie, trieda A+
Floorscore VOC test Prešiel
Formaldehyd EN 717-1 E1
Recyklovateľnosť 100%

Priložené súbory

wineo_800_leben-cs.pdf (398 kB)
Stiahnite si technické údaje

instalace_400_600_800_ Kleben_ cs.pdf (813 kB)
Stiahnite si návod na pokládku

cisteni_a_udrzba.pdf (211 kB)
Stiahnite si návod na údržbu

Proficert_707104061-11.pdf (263 kB)
Certifikácia TÜV PROFiCER

Vinylová podlaha Wineo 800 tile L Solid Light

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

 

Wineo vinylové podlahy sú charakterizované vysokými štandardmi kvality, a to ako v oblasti materiálových vlastností, tak aj v službách našim zákazníkom. Osvedčenie TÜV PROFiCERT je nezávislá, ročná kontrola kvality. Všetky Wineo produkty sú vybavené touto pečaťou kvality a dodatočne interne kontrolované. Týmto spôsobom zaisťujeme kvalitu, ktorá je doložená nasledujúcimi certifikátmi:

  • AgBB
  • A+
  • Belgian VOC regulation
  • BREEAM Exemplary Level
  • Finnish M1 classification
  • LEED v4
  • Austrian Eco Label UZ 56
  • MVV TB Annex 8

 


 

 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podláh. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach koberca nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Copyright: floorwood.cz a.s. je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podlah.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky