Záťažový koberec Edel Chelsea 133 Ash v šírke role 4 metre a luxusnom štýle nízkej slučky 5/32 brussels boucle zo 100% novozélandskej vlny, ktorú chráni pred nečistotami Scotchgard technológie. Teplé, prírodné farby v kombinácii so štruktúrou nadýchaného hustého vlneného vlákna odovzdávajú každému interiéru moderný a prirodzený vzhľad. Trieda záťaže 32 ktorá zahŕňa používanie v ťažkom domácom prostredí. Výška vlasu 4 mm, celková hrúbka materiálu 6 mm, použité 3 vrstvy priadze, hmotnosť priadze 1030 gr./m².

Koberec Edel Chelsea je vhodný do miestnosti s podlahovým vykurovaním, má vynikajúcu tepelno-zvukovú izoláciu, môže byť umiestnený na schodoch v rezidenčnej štvrti  a má vynikajúcu odolnosť proti požiaru.

Vzorku koberce 40 x 30 cm môžeme zapožičať.

Parametre

Parameter Popis
Typ Slučkový
Názov rady Chelsea
Prevedenie Metráž
Šírka m 4
Vlákno Vlna
Zloženie vlákna 100%
Podložka Ceneva
Výška vlasu mm 4
Výška celková mm 6
Gramáž celková g/m² 2000
Gramáž vlasu g/m² 1030
Počet vpichov /m² 83.000
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m²K/W 0,09
Nepriepustnosť krokového hluku 25 dB
Horľavosť Cfl-s1
Použitie na schody Áno
Kolieskové stoličky Nie
Farba Sivá
Komfort 3
Záťaž 32
Zem pôvodu Holandsko

Priložené súbory

Edel_Ceneva.pdf (1,46 MB)
Podklad ceneva

Vlnený koberec Chelsea 133 šírka 4m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Chelsea

 

 

 

 

Ceneva

Ceneva® prvý podkladový materiál na svete na výrobu kobercov, ktorý neobsahuje styrene-butadien, namiesto neho sa používa vinyl-acetát etylén (VAE). VAE dáva koberci rad výhod oproti štandardne používanému SBS a je riešením pre všetkých, ktorí sa chcú starať o životné prostredie. Nižšie emisie prchavých organických zlúčenín VOC. Neprítomnosť zápachu, znížená horľavosť. Väčšia elasticita koberce pri pokládke. Kvalitnejšie ukotvenie vlákna v podklade.

 

Scotchgard

Scotchgard™ vybrané produkty Edel Carpets sú v záujme zlepšenia úžitkových vlastností ošetrené technológiou Scotchgard. Táto protišpinivá úprava zvyšuje odolnosť koberca voči zašpineniu a zvyšuje zároveň jeho odolnosť voči opotrebovaniu.

 

GUT: Starostlivosť o životné prostredie a zdravotná nezávadnosť výrobkov EDEL potvrdzuje tiež certifikát GUT, ktorý bol zavedený v roku 1990 a je nemeckým združením "Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V" udeľovaný tým výrobcom kobercov, ktorí vo všetkých fázach výroby aj životného cyklu svojich výrobkov garantujú maximálnu šetrnosť voči životnému prostrediu a komplexnú ochranu užívateľov.

 

DIBT

DIBT: Výrobný proces v Edel Carpets spĺňa najprísnejšie ekologické požiadavky. Ekologickú nezávadnosť výroby aj samotných výrobkov Edel Carpets potvrdzuje nemecký ekologický certifikát DIBT, ktorý garantuje, že spotrebiteľ nebude vystavený vplyvu škodlivých látok.

 

 

Obšití

Bordúry - kusové koberce EDEL na mieru: je možné si zvoliť farbu a typ bordúry. Vyrobíme Vám koberec, ktorý bude plne zodpovedať Vašim predstavám a požiadavkám. Môžete zvoliť klasické obšitie koberca niťou, textilnú bordúru 1 alebo 5 cm, filcovou bordúru širokú 5 cm, koženú bordúru 5 cm a nakoniec nádherné ukončenie koberce Volume. Dodanie kobercov v individuálnych tvaroch a rozmeroch (obdĺžniky, štvorce, kruhy, elipsy, ...) sú limitované maximálnym rozmerom jednej strany 400 cm. Bordúry obsahujú aj podložku, ktorá chráni koberec aby nekĺzal a nepoškrabal podlahu pod kobercom. Výnimku tvoria koberce, ktoré sú obšité štandardné niťou. Tolerancia rozmerov pri výrobe 1-2 cm.

 

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky