Vorwerk


Koberce Vorwerk sú synonymom kvality už od roku 1883. Nemecká továreň Vorwerk je jedným zo svetových lídrov vo výrobe kobercov.


Kto hľadá pri výbere koberca kvalitu, nemôže sa vyhnúť kobercom Vorwerk. Tento výrobca produkuje jedinečne kolekcie kobercov, vhodných pre použitie v kanceláriách a domácnostiach. Široký výber farieb, typov tkaniny, rôznych vzorov a zaujímavých konštrukčných riešení, pomôže realizovať najrôznejšie architektonické návrhy. Vorwerk koberce sú špeciálne navrhnuté pre ľudí, ktorí sú náchylní k alergiám. Kvalita kobercov Vorwerk spĺňa štandardy ochrany životného prostredia (TÜV, GUI). Jedná sa o prvé koberce, ktoré obdržali pečať Nemeckej spoločnosti pre alergie a astmu (DAAB).

Firma Vorwerk & Co. KG bola založená v Nemeckom Wuppertale v roku 1883 dvoma bratmi. Spočiatku prebiehala výroba kobercov na britských strojoch, ale na konci 19. storočia, spoločnosť vyvinula vlastné vybavenie. Vorwerk získal medzinárodnú slávu v neskorých 80. rokoch 20. storočia, keď predstavil novú kolekciu kobercov Dialog.


Stránky značky:

presmerovat_automaticky