Vinylová plávajúca podlaha Wineo DESIGNLINE 400 Click je vhodná na domáce použitie vrátane kuchyne či kúpeľne, vďaka svojej nášľapnej vrstve s hrúbkou 0,30 mm a triede záťaže 31. Wineo vinylové podlahy sú charakterizované vysokými štandardmi kvality. Osvedčenie DIBt je nezávislá kontrola kvality. Všetky podlahy sú vybavené touto pečaťou kvality a dodatočne interne kontrolované. Vinylové podlahy na zámkový systém Connect majú pružnú konštrukciu, ktorá zaručuje jednoduchú pokládku pomocou zámkového systému ako u lamiel vzoru dreva, tak aj dlaždíc.

Na rýchle kladenie je jediné čo potrebujete, ulamovací nôž a biela gumová palička. Vďaka nízkej konštrukčnej výške 4,5 mm je táto podlaha vhodná na renováciu bytových podláh. Každá plávajúca vinylová podlaha so zámkovým spojom, musí byť podložená podložkou na to určenou. Podložka vyhladí drobné nerovnosti, zvýši kročajový útlm, zabraňuje pohybu zámkov pomocou špeciálnej protišmykovej vrstvy, zvýši komfort pri nášľape. Podlaha je šetrná k životnému prostrediu a zdravotne nezávadná, certifikovaná TÜV PROFiCERT, nízkymi emisiami VOC, bez ťažkých kovov, rozpúšťadiel, ftalátov a formaldehydu.

Parametre

Parameter Popis
Typ Vinylová
Prevedenie Plávajúca
Záťaž 31
Vzor Doska
Fáza V4
Tón Stredný
Povrchová úprava PU
Rozmery 1212 x 187 x 4,5 mm
Veľkosť lamely Stredné
Balenie m2 2,27 - 10 lamiel
Hrúbka 4,5
Nášľapná vrstva 0,3
Podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m² K/W 0,033
Spoj Zámkový
Nosná doska Vinyl
Požiarna klasifikácia Bfl-s1
Útlm krokového hluku dB 7
Protišmykovosť R9
Rozmerová stálosť EN 434 ≤ 0,15
Plastifikátory Bez ftalátov
TVOC po 28 dňoch ≤ 100μg/m³
VOC emisie, trieda A+
Floorscore VOC test Prešiel
Formaldehyd EN 717-1 E1
Recyklovateľnosť 100%

Priložené súbory

Proficert_707104061-6.pdf (260 kB)
Certifikácia TÜV PROFiCERT

wineo400_Klicken_CZ.pdf (392 kB)
Stiahnite si technické údaje

pokladka_wineo_400_Klicken_CZ.pdf (667 kB)
Stiahnite si návod na pokládku

cisteni_a_udrzba.pdf (211 kB)
Stiahnite si návod na údržbu

Wineo Designline 400 wood click Summer Oak Golden DLC00118

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Wineo vinylové podlahy sú charakterizované vysokými štandardmi kvality, a to ako v oblasti materiálových vlastností, tak aj v službách našim zákazníkom. Osvedčenie DIBt je nezávislá, ročná kontrola kvality. Všetky Wineo produkty sú vybavené touto pečaťou kvality a dodatočne interne kontrolované. Týmto spôsobom zaisťujeme kvalitu, ktorá je doložená nasledujúcimi certifikátmi:

  • AgBB
  • A+
  • Belgian VOC regulation
  • BREEAM Exemplary Level
  • Finnish M1 classification
  • LEED v4
  • Austrian Eco Label UZ 56
  • MVV TB Annex 8

 


 

 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podláh. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach koberca nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Copyright: floorwood.cz a.s. je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podlah.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky