Koberec hotelového typu Arc edition CHAMBORD od firmy Balta v šírke rolky 4 m, s tradičným motívom na vysoko výkonnom rezanom vlase 100% PA Imprel. Velúrový koberec Chambord dodáva klasický design a kvalitu na podlahu. Jeho mäkký a komfortný, napriek tomu silný povrch, je ideálny na použitie v oblastiach v komerčnom prostredí. Všetky farby tohto radu sú dodávané s podložkou AB, na dopyt je možné dodať aj s filcovým podkladom (UX+). Dodávame iba v 1 kvalitatívnej triede. Trieda odolnosti koberca proti opotrebovaniu patrí do odolnej triedy 32. Táto kolekcia sa hodí do komerčného prostredia a je rozpoznateľná vďaka svojmu sofistikovanému velúrovému vlasu.

Pred nákupom odporúčame zapožičať si vzorky kobercov.

Parametre

Parameter Popis
Typ Strihaný
Štýl Velúr
Názov rady Chambord
Prevedenie Metráž
Šírka m 4
Vlákno Polyamid
Zloženie vlákna 100%
Podložka AB
Výška vlasu mm 5
Výška celková mm 7
Gramáž celková g/m² 1650
Gramáž vlasu g/m² 630
Počet vpichov /m² 378.000
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m²K/W 0,13
Nepriepustnosť krokového hluku 24 dB
Horľavosť Bfl-s1
Použitie na schody Stále
Kolieskové stoličky Stále
Farba Hnedá
Komfort 2
Záťaž 32
Zem pôvodu Belgicko
Svetelná stálosť ≥ 5-6
Prchavé organické látky VOC µg/m³ < 100
Emise formaldehydu µg/m³ < 10
Kvalitatívna trieda Standard

Priložené súbory

Chambord.pdf (354 kB)
Stiahnite si technické údaje

Balta Chambord 44 záťažový koberec šírka 4m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť

 • Obšitie koberca oblé

  Obšitie koberca zabraňuje prípadnému štiepeniu a zväčší koberec cca.: o 1 cm. Množstvo bežných metrov (bm)...
  Cena s DPH: 4,00 €
  Dostupnosť: Skladom
 • Kobercová soklová lišta Megat 901 Biela

  Soklová kobercová lišta pre koberce Megat 901 je vyrobená z plastov so samolepiacou páskou pre ľahké prichytenie...
  Cena s DPH: 4,00 €
  Dostupnosť: Skladom
 • Kobercový sokel obšitý II

  Obšitý sokel z rovnakého materiálu ako koberec sa používa tam, kde sa koberec vďaka svojej výške nezmestí do...
  Cena s DPH: 8,10 €
  Dostupnosť: 10 dní
 • Kobercový sokel 2 do lišty bez obšitia 5 cm

  Kobercový sokel s výškou 5 cm na vloženie do plastovej kobercovej lišty . Množstvo bežných metrov (bm) kobercového...
  Cena s DPH: 4,80 €
  Dostupnosť: 10 dníPopis tovaru

Velúr - pre bezkonkurenčný luxus, hladký povrch a dekadentné pohodlie pod nohami je jedinou voľbou Zamatovej koberecie, tiež známe ako „velúrové“ alebo „plyšové“ a poskytnú vám luxusný pocit, ktorý je pod nohami veľmi pohodlný. Velúrový koberec kombinuje tradičné metódy výroby kobercov s modernejším, krátkym, hustým, jednotným strihom. Táto múdra kombinácia má za následok jemný, ale kompaktný pocit „naboso“. Vďaka svojmu krátkemu vlasu a jemným priadzam sa velúrové koberce najlepšie hodia do miestností s nízkou prevádzkou, ako sú hosťovské izby alebo formálne salóniky. Priadza obsahuje veľmi malý zákrut, čo umožňuje, aby sa konce spojili dohromady, čo ďalej zlepšuje celkový povrch. Velúrové koberce majú tendenciu „tieniť“ pri intenzívnom používaní. Stopy a vysávanie sa ľahko zobrazujú a farba vyzerá miesto od miesta inak, pretože vlákna ležiace v rôznych smeroch odrážajú svetlo odlišne.

 

 


 

Arc edition zo skupiny Belgického gigantu Balta Group, je výrobcom vysoko výkonných textilných podláh. Je jedným z popredných dodávateľov textilných podlahových krytín v Európe. Je to dané predovšetkým integrovanou výrobou, čo znamená, že si firma všetko vyrába sama, od vlákna až po hotovú podlahovú krytinu. Arc edition má navyše rozsiahly inventár a individualizované produkty, takže mnoho kobercov je ihneď k dispozícii. Sú vhodné najmä pre hotelový a gastronomický priemysel, rovnako ako pre rekreačné zariadenia a kancelárie. Arc edition je rad kobercov k dispozícii v rôznych kolekciách a atraktívnych designoch. Okrem funkčných aspektov vidí edícia Arc koberce predovšetkým ako vizuálne prvky, ktoré odrážajú firemný imidž. Záťažové koberce dokážu transformovať miestnosti a návrhy Arc a vyrába ich pre inštitúcie po celom svete.

 


 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie koberca. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky kobercov. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že koberec môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach koberca nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Podľa ustanovenia § 1837 Občianskeho zákonníka, nemožno pri tomto tovare bezdôvodne odstúpiť od kúpnej zmluvy, pretože bude upravené podľa požiadaviek kupujúceho.

Tolerancia rozmerov: Všetky metrážové koberce sa vyrábajú podľa EN 986 s výrobnou toleranciou šírky role ± 1% (napr. pri šírke 4 metre môže byť skutočná šírka 396 - 404 cm). Pri objednaní odporúčame počítať s rezervou na dĺžku aj šírku. V jednej miestnosti sa nesmú kombinovať rôzne šírky či výrobné šarže, môžu mať iný odtieň. V rôznych miestnostiach sa toto nerieši.

Copyright: floorwood.cz, je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám kobercov.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky