Vynikajúcí, super mäkký luxusný bytový koberec WILD ROMANCE v šírke role 4 metre a rubovou podložkou Ceneva. Strihaný vlas 1/10, s výškou 14 mm vytvára rovný povrch. Koberec je vyrobený z vysoko kvalitného polyamidu Antron 6.6 vyrábaného špičkovú firmou Invista v USA. Mäkkosť a zároveň vysoká odolnosť koberca (trieda záťaže 33), dostupnosť celej farebnej škály v šírkach 400 aj 500 cm a vynikajúce požiarne parametre, ktoré umožňujú použitie i vo vysoko namáhaných priestoroch. Kolekcia kobercov Edel Wild Romance je dodávaná v 15tich krásnych farbách od neutrálnych ako je napríklad Diamond, Mink, Silver, rôznych odtieňov hnedej, až po výrazné farby, ako je kráľovská modrá, granát, tmavo šedá cínová a takmer čierna Onyx. Ideálne pre moderné interiéry.

Vzorku koberca 40 x 30 cm môžeme zapožičať.

Parametre

Parameter Popis
Typ Strihaný
Názov rady Wild Romance
Prevedenie Metráž
Šírka m 4
Vlákno Antron
Zloženie vlákna 100%
Podložka Ceneva
Výška vlasu mm 14
Výška celková mm 15
Gramáž celková g/m² 2300
Gramáž vlasu g/m² 1440
Počet vpichov /m² 161.540
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m²K/W 0,13
Horľavosť Bfl-s1
Použitie na schody Príležitostné
Kolieskové stoličky Nie
Farba Fialová
Komfort 5
Záťaž 33
Zem pôvodu Holandsko

Priložené súbory

Ceneva.pdf (1,44 MB)
Podložka

Edel Wild Romance 188 šírka 4m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Wild Romance

 

 

 

 

Antron

Antron Invista 6.6 je všeobecne považované za najkvalitnejšie polyamidové vlákno, ktoré sa používa na výrobu textilných podlahovín. Antron má duté vlákna a zároveň pravidelný tvar, vďaka čomu sú koberce z Antron polyamidu výrazne odolnejšie voči opotrebovaniu a menej citlivé na zašpinenie ako koberce z bežného polyamidu. Koberce z vlákna Antron® majú dlhšiu životnosť a poskytujú maximálny komfort v používaní koberca. Výhody kobercov z vlákna Antron: dlhodobo si zachovávajú pôvodnú farbu, vynikajúce tvarová pamäť, vysoká odolnosť voči opotrebovaniu, výrazne nižšiu citlivosť na zašpinenie.

 

Ceneva

Ceneva® prvý podkladový materiál na svete na výrobu kobercov, ktorý neobsahuje styrene-butadien, namiesto neho sa používa vinyl-acetát etylén (VAE). VAE dáva koberci rad výhod oproti štandardne používanému SBS a je riešením pre všetkých, ktorí sa chcú starať o životné prostredie. Nižšie emisie prchavých organických zlúčenín VOC. Neprítomnosť zápachu, znížená horľavosť. Väčšia elasticita koberce pri pokládke. Kvalitnejšie ukotvenie vlákna v podklade.

 

Scotchgard

Scotchgard™ vybrané produkty Edel Carpets sú v záujme zlepšenia úžitkových vlastností ošetrené technológiou Scotchgard. Táto protišpinivá úprava zvyšuje odolnosť koberca voči zašpineniu a zvyšuje zároveň jeho odolnosť voči opotrebovaniu.

 

GUT: Starostlivosť o životné prostredie a zdravotná nezávadnosť výrobkov EDEL potvrdzuje tiež certifikát GUT, ktorý bol zavedený v roku 1990 a je nemeckým združením "Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V" udeľovaný tým výrobcom kobercov, ktorí vo všetkých fázach výroby aj životného cyklu svojich výrobkov garantujú maximálnu šetrnosť voči životnému prostrediu a komplexnú ochranu užívateľov.

 

DIBT

DIBT: Výrobný proces v Edel Carpets spĺňa najprísnejšie ekologické požiadavky. Ekologickú nezávadnosť výroby aj samotných výrobkov Edel Carpets potvrdzuje nemecký ekologický certifikát DIBT, ktorý garantuje, že spotrebiteľ nebude vystavený vplyvu škodlivých látok.

 

 

Obšití

Bordúry - kusové koberce EDEL na mieru: je možné si zvoliť farbu a typ bordúry. Vyrobíme Vám koberec, ktorý bude plne zodpovedať Vašim predstavám a požiadavkám. Môžete zvoliť klasické obšitie koberca niťou, textilnú bordúru 1 alebo 5 cm, filcovou bordúru širokú 5 cm, koženú bordúru 5 cm a nakoniec nádherné ukončenie koberce Volume. Dodanie kobercov v individuálnych tvaroch a rozmeroch (obdĺžniky, štvorce, kruhy, elipsy, ...) sú limitované maximálnym rozmerom jednej strany 400 cm. Bordúry obsahujú aj podložku, ktorá chráni koberec aby nekĺzal a nepoškrabal podlahu pod kobercom. Výnimku tvoria koberce, ktoré sú obšité štandardné niťou. Tolerancia rozmerov pri výrobe 1-2 cm.

 

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky