Roleta Deň a Noc v kazete Vario 25 Plus s vodiacimi lištami z hliníka, veľmi hustou látkou, ktorá neprepustí svetlo, elegantným saténovým leskom, jemnú väzbou, ktorá je delená bielou transparentnou mriežkou. Je určená pre tienenie svetla jednotlivého okna. Roleta v kazetke je ovládaná retiazkou a obsahuje samo svorny mechanizmus, ktorý zastaví roletu v akejkoľvek pozícii. Roleta Vario Plus sa montuje prilepením na rám okna. Dokonalosti zatemnenie a vedenie látky sa dosahuje pomocou bočných vodiacich líšt, ktoré budú v rovnakom odtieni, ako zvolená kazeta. Hlavnou výhodou kazetových roliet je tichý a bezporuchový chod mechanizmu. Hliníková kazeta a vodiace lišty sú k dispozícii v bielej farbe.

Rolety Day & Night sú univerzálne a praktické riešenie regulácie toku slnečného svetla do miestnosti. Vďaka charakteristickému druhu tkaniny so striedavými transparentnými vodorovnými pruhmi a zatemňujúcimi pruhy, ktorá je inštalovaná takým spôsobom, že dve vrstvy materiálu pohybujúce sa za sebou sa môžu prekrývať, je plynulé nastavenie množstva svetla vstupujúceho do miestnosti, bez toho aby ste museli zdvihnúť roletu.

Maximálna zvolená výška rolety môže byť 120 cm a šírka 200 cm. Výškový rozdiel medzi pruhmi na vnútornej a pruhmi na vonkajšej strane môže byť až 0,9 mm.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Zatemňujúce
Látka Den a Noc
Kazeta Vario Plus 25
Výroba Na mieru
Montáž na Rám okna
Šírka látky cm 40 - 200
Šírka mechanizmu 2,5 cm na každej strane
Výška cm 80 - 120
Farba Sivá
Rada Bahama XVI
Materiál látky 100% PES
Hrúbka tkaniny mm 0,34
Gramáž tkaniny g/m2 190
Tolerancia +/- cm 0,2
Výška kazety mm 73
Hĺbka kazety mm 53
Materiál kazety Hliník

Zatemňujúca roleta Deň a Noc v kazete Vario 25 Plus Bahama XVI BH 1611

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Podobný tovar

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky