Sme iný - máme vlastný sklad

1. 3. 2015

Áno je to tak, máme vlastný sklad. V dnešnej dobe je to neobvyklé, pre mnohých predajcov neekonomické. Jednoducho to nie je "moderné".

Áno, neekonomické to možno je, ale náš hlavný cieľ je iný než čísla v tabuľke výkazov zisku a strát. Naším cieľom ste vy, naši zákazníci, chceme by ste boli spokojný, svoj tovar dostali včas, podľa dohody, ktorú ste s nami uzatvorili v momente objednania.

Snažíme sa mať v nadmernej miere sezónny tovar (v letných mesiacoch napr. rolety alebo umelé trávniky, na jar a v jeseni oleje a laky, umelé trámy).

Zaujímajú vás čísla?

Prečo nie, nemáme čo tajiť.

Pred rokmi sme mali sklad ešte na prevádzke, všetko sme balili sami, skladom boli položky zhruba za 300 000 Kč, dnes máme skladom 35 908 kusov tovaru.

Pre kompletnú logistiku skladu (naskladnenie, skladovanie, vyskladnenie) sme si najali profesionálnu firmu ComGate. Tovar balia profesionáli, ľudia čo vedia ako ktorý tovar zabaliť, čo sa môže rozbiť, poškriabať, znehodnotiť.

Vďaka informačnému systému máme všetko prepojené s internetovým obchodom. Údaje o dostupnosti sa aktualizujú zhruba do 20 minút.

Pomôžte nám, zlepšiť sa

Samozrejme aj my robíme chyby, aj my sa učíme. Zdokonaľujeme sa aj vďaka vám, našim zákazníkom. Veľmi nás zaujíma vaša spätná väzba, vaše skúsenosti s nami. Napíšte nám: obchod@floorwood.sk. Či už skúsenosť kladnú alebo záporný. Budeme radi.
presmerovat_automaticky