Novinky a články
19. 3. 2018
Jarná príprava vonkajších priestorov

Jarná príprava vonkajších priestorov

Nielen správne zazimovanie, ale aj opačný proces, teda príprava na jar, je neoddeliteľnou súčasťou úspešnej údržby vašich vonkajších priestorov. Pôda na záhrade sa na jar prebúdza, záhradný nábytok je potreba vysťahovať opäť von a riadne sa postarať o všetky veci, ktoré zostali vonku a podliehali vplyvom neľútostnej zimy. Poďme sa pozrieť ako na to!

Čítať viac

14. 2. 2018
Rolety a žalúzie - vnútorné vs. vonkajšie

Rolety a žalúzie - vnútorné vs. vonkajšie

Počasie sa nám stále predvádza a horúčavy v lete začínajú byť viacej úmornejší. Dobre, že máme tieniacu techniku. Lenže tej existuje veľa druhov a je ťažké sa zorientovať, ktorá je tá najvhodnejšia práve pre vás. Jednoduchá pomoc! Stačí sa pohodlne usadiť a začítať, pretože dnes radíme s výberom vnútorných a vonkajších roliet a žalúzií.

Čítať viac

5. 2. 2018
Nábytok na mieru

Nábytok na mieru

Dôvodov, prečo začať premýšľať o nábytku vyrobenom na mieru, môže byť veľa. Trebárs máte atypický byt, do ktorého je problematické umiestniť stôl štandardných rozmerov. Alebo jednoducho chcete niečo iné, než vám ponúkajú obchody. Možno chcete mať nábytok, o ktorom viete, že ho máte len vy. Tak do toho poďte s nami!

Čítať viac

19. 1. 2018
Ako čistiť žalúzie a rolety

Ako čistiť žalúzie a rolety

Čaká vás veľké upratovanie? Máte už umyté okná, ale zistili ste, že vám je napriek tomu hyzdí špinavé žalúzie alebo rolety? Nemusíte mať obavy, radi vám poradíme, ako je vyčistiť a zhodnotiť tak vašu snahu. A nejde len o pocit čistoty. Pravidelná údržba môže predĺžiť životnosť týchto zariadení!

Čítať viac

8. 1. 2018
Maľovanie bytu v zime? A prečo nie!

Maľovanie bytu v zime? A prečo nie!

Je pravda, že keď sa plánuje maľovanie, často to odpadne štýlom: necháme to na jar. To ale, vážení priatelia, vôbec nie je nutné. Maľovať sa dá totiž dosť dobre aj v zime. Niektorí odborníci dokonca tvrdia, že je zima vhodnejšie obdobie. Poďme sa teda pozrieť, ako na to.

Čítať viac

21. 12. 2017
Rady a tipy pre sťahovanie

Rady a tipy pre sťahovanie

Sťahovanie - veľký životný míľnik. Prináša veľa vecí: dlhé prípravy, hromadu nervov, ale i napríklad nové začiatky. Všetky tie zlé veci možno ale eliminovať a celú operáciu vykonať hladko. Nie je to ani tak zložité, stačí si na to len sadnúť, poriadne to premyslieť a inšpirovať sa v našom článku!

Čítať viac

12310ďalšia stránka


presmerovat_automaticky

Táto stránka v rámci poskytovania služieb využíva cookies. Nastavenie využívaní a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastavení Vášho prehliadača.

Ok