Drevené žalúzie


Drevené rolety a žaluzie

Drevené rolety z morenej kanadskej lipy pôsobí teple a sviežo v akomkoľvek interiéri. Ľahko s nimi regulujete intenzitu slnečného svetla a do miestnosti privádza príjemnú atmosféru.

 

Drevené žalúzie sú štýlovým, estetickým, a luxusným doplnkom interiéru, dotvára a umocňujúca pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Cena drevených žalúzií sa odvíja od rozmerov okien, na ktoré si ich prajete inštalovať.

 

 

Dostupnosť drevených žalúzií

 

Situácia Koronavirové pandémie sa bezprostredne dotýka nás všetkých, či už na osobné alebo obchodné úrovni. Bohužiaľ obchodno - partnerské vzťahy môžu byť zasiahnuté ešte citeľnejšie vzhľadom k nadväznosti na samotnej zákazníkov.

 

Z dôvodu Koronavirové krízy sa vyskytli ťažkosti s dodávkami drevených lamiel na strane našich dodávateľov. Túto situáciu s našimi partnermi aktívne riešime. Avšak aj tak predpokladáme, že na zlepšenie dôjde až na začiatku mesiaca mája, kedy je zo strany našich partnerov prisľúbená stabilizácie dodacích termínov. Rad štandardných odtieňov je teraz nedostupná, preto sme s našimi dodávateľmi navrhli náhradný odtiene, ak nemožno čakať na štandardné dekory.


presmerovat_automaticky