Stropné rozety, Ornamenty


Ak má vaša izba prvok obloženia steny alebo rímsy, sme si istí, že ste uvažovali o inštalácii stropnej ružice, ktorá by vzhľad doplnila, že? Tieto dekorácie pomáhajú dodať veľkoleposť, ktorú všetci chceme mať v našich interiéroch, a môžu dokonale doplniť luster umiestnený ako stredobod vášho designu. Stropné ružice sú krásne samy o sebe a nepreberné množstvo vzorov, vás prinúti dlho a usilovne premýšľať o tom, ktorý z nich si vyberiete ako súčasť svojho interiéru.

 

Naša kolekcia moderných stropných roziet má veľkosti a štýly, ktoré sa hodia do každého domova, vrátane modelov s veľkými stropnými ružicami a tých, ktoré sú oveľa menšie. Takže či už bývate vo väčšej dobovej nehnuteľnosti alebo v jednoduchšom, moderne postavenom dome, tieto stropné ružice boli navrhnuté tak, aby dopĺňali rad obkladov a líšt.

 

Stropné rozety svojim tvarom pripomínajú listové ružice a sú určené na dekoratívne účely na ozdobu stropu alebo múrov. Hodí sa do priestoru, v ktorom chcete vytvoriť atmosféru elegancie a luxusu. Aj keď sa stropná rozeta považuje za dobový doplnok, odporúčame ju aj do moderných interiérov. Pripevnite ju na strop, nad zdroj svetla a natrite kontrastnou farbou oproti stropu. Vyzerá to skvele!12ďalšia stránkapresmerovat_automaticky