Oleje na terasy, fasády a ploty


Oleje na terasy

Drevené terasy nám sprostredkovávajú dotyk s prírodou, upokojujú a pôsobia veľmi dobre na ľudskú psychiku. Ale aj sebe odolnejšia drevina vo vonkajšom prostredí potrebuje občasnú údržbu. Špeciálne terasové oleje na terasy Osmo sú založené na báze prírodných rastlinných olejov, chránia, ošetrujú a odpudzujú vodu. Uchovajú drevo zdravé, elastické a nenechajú ho vyschnúť. Drevo môže dýchať a vlhkosť unikať.

 

Oleje pre drevené terasy, sú vyvinuté podľa individuálnych požiadaviek mnohých druhov ušľachtilých drevín. Olej terasový olej na Massarandubu, olej na Bangkirai, olej na Douglasiu, olej na Teak, olej na Smrekovec a olej na Garapu sú obľúbenými pomocníkmi všetkých užívateľov, ktorí stavili na krásu drevenej terasy. Mimo oleja na Teak, všetky oleje Osmo obsahujú zložky, ktoré redukujú účinky UV-žiarenia.

 

Vyberať môžete z olejov bezfarebných alebo farebnýchNa zvislé drevené plochy odporúčame použiť bezfarebný Osmo Extra 420 alebo pigmentované oleje na terasy Osmo Extra, tiež s ochranným UV faktorom 12. Pravdepodobne budete potrebovať tiež impregnáciu a príslušenstvo vhodné pre terasy.


presmerovat_automaticky