Voľne visiace látkové rolety


Voľne visiace látkové rolety

Rolety s priehľadnou látkou prepúšťajú do miestnosti takmer všetko denné svetlo, počas dňa je zaručená aspoň ľahká ochrana súkromia. Polopriehľadné rolety sú priesvitné a ponúkajú súkromie počas dňa. Cez polopriehľadnú roletu vidíte nanajvýš obrysy interiéru, pričom pri pohľade von je ešte veľa vidieť.

 

Len malé množstvo svetla 1-3% prepúšťa do interiéru látky typu Dimout. Vďaka hustej nepriehľadnej látke je vaše súkromie optimálne chránené cez deň aj v noci. Pokiaľ hľadáte 100% nepriepustnú látku, túto úlohu plnia zatemňovacie rolety, ktoré vďaka svojej pogumovanej alebo strebornej ploche neprepustia aj najmenší lúč svetla. Látky roliet Blackout svojim spracovaním vylučujú prenikanie slnečného žiarenia do miestnosti. Svetlo sa do miestnosti môže dostať iba po stranách.

 

Použitím screenových látok zmierni priechod svetla do miestnosti, nestratíte možnosť výhľadu a zároveň miestnosť čiastočne zatienite, a to vďaka tomu, že použitá látka je vyrobená na princípe sita.1231013ďalšia stránkapresmerovat_automaticky