Balkónové profily


Profily pre balkóny

Dažďová voda je zásadným prvkom, ktorý treba vziať do úvahy pri stavbe terasy, balkóna alebo lodžie. Vlhkosť, presakovanie a stagnácia sú problémy, ktoré sa môžu stať skutočnými problémami nielen pre estetiku, ale aj pre samotnú konštrukciu.

 

Tradičné balkónové plechy v tvare L sú drahé a dostatočne nechránia balkóny a terasy pred dažďovou vodou. Pretože nemajú dostatočné odkvapničky, nie je dažďová voda odvádzaná preč a dochádza tak k jej kontaktu s vonkajším okrajom balkóna.

 

Tu prichádza na rad funkčný rad balkónových profilov Protec pre terasy a balkóny, ktoré poskytujú maximálnu ochranu vonkajších hrán terás a balkónov proti všetkým poveternostným vplyvom. Tieto balkónové profily sú vyrobené z nerezovej ocele alebo lakovaného hliníka. Tvar balkónovej lišty s odkvapničkou zaisťuje ochranu a povrchovú úpravu vonkajších hrán balkónov a terás, zaisťuje lepší odvod vody z podlahy a zamedzuje kontaktu s vonkajšou hranou. Dajte zbohom škodám spôsobeným vodou a investujte do najlepšej ochrany vášho balkóna alebo terasy s radom balkónových profilov Profilpas Protec.123ďalšia stránkapresmerovat_automaticky