Krycie farby na okenice, ploty, pergoly


Farby na drevo vo vonkajších priestoroch

Farbu na vonkajšie drevo môžete zvoliť na olejovej báze alebo na vodnej báze. Výhody farieb Osmo na na vodnej báze sú: aplikácie možno nástrekom, krytie (výdatnosť), rýchlosť schnutia, bez zápachu, VOC. Výhody farieb na olejovej báze sú: preniká do povrchu dreva, tvorí film na povrchu, pre dreviny s vysokým podielom tanínu, dlhšia otvorená doba, zakonzervovanie zvyšku farby v plechovke, preniknutie farby do hrčí a obsah pevných častí.

 

Osmo farby na drevo sú vhodné na všetky druhy dreva, nové alebo zvetrané, drsné alebo ohobľované. Naviac sú ideálne k obnove starých náterov s otvorenými pórmi a zvetraných drevených plôch. Možno natierať na kamenné a tehlové múry, betón a eternitové dosky, rovnako na železné a pozinkované strešné žľaby.

 

Osmo farby na drevo majú nezvyčajne vysoký podiel farebných pigmentov. Tým sú výdatnejšie a výborne kryjú už s prvým alebo druhým náterom, úplne bez základného náteru. Výsledok: s jednou plechovkou Osmo náteru na drevo natriete asi dvakrát toľko štvorcových metrov ako s obvyklými farbami. V sortimente taktiež nájdete špičkové krycie farby na drevo Colorex Titan, známe pre svoju mimoriadnu trvanlivosť, pružnosť a vodeodolnosť. Nahliadnite aj do kategórie olejov pre vaše terasy a lazúry na fasády a ploty.12ďalšia stránkapresmerovat_automaticky