Vinylové podlahy


Vinylové podlahy

Vinylové podlahy realisticky napodobňujú prírodné materiály ako kameň, drevo alebo betón. Zároveň ponúka množstvo výhod vrátane nižších nákladov, vylepšenej odolnosti proti poškriabaniu a vodotesnosť. Vinylové podlahy obsahujú dekoratívnu vrstvu na zachytenie realistického vzhľadu a nášľapnú vrstvu pre zvýšenú odolnosť. Hrúbka tejto vrstvy určuje záťažovú triedu podlahy.

 

Či už si vyberiete vinylové dosky alebo dlaždice s plávajúcou pokládkou alebo na prilepenie, výsledok bude jedinečný. Vinylová podlaha poskytuje ideálnu kombináciu všetkého, čo má podlaha mať - elegantný vzhľad, vysokú odolnosť a jednoduchú údržbu, ale s ďalšími výhodami! Nepriťahujú prach, ľahko sa udržujú v čistote a majú malý tepelný odpor, čo je výborné pre podlahové vykurovanie.

 

U nás si môžete objednať vinylovú podlahu s úplne skvelou dopravou priamo k Vám domov! A čo je najlepšie, každá vinylová podlaha má u nás bezplatnú dopravu! Nemusíte sa starať o žiadne dodatočné poplatky ani starosti s prepravou.1231012ďalšia stránkapresmerovat_automaticky