Oleje na fasády, ploty, balkóny, pergoly


UV oleje pre zvislé drevené plochy

UV Ochranné oleje sú vhodné pre všetky zvislé drevené plochy v exteriéri s mnohostranným využitím. Ideálne pre všetky vonkajšie zvislé drevené povrchy: dvere, okná a okenice, prístrešky pre autá, drevené fasády, balkóny, ploty, pergoly a záhradné domčeky. UV ochranný olej sa vyrába na báze prírodných olejov s otvorenými pórmi. Tieto oleje môžu slúžiť tromi spôsobmi: Tým prvým je konečný náter na už farebne upravené drevo. Výrazne predlžuje dobu medzi intervalmi renovácií.

 

Druhý spôsob využitie má podobu samostatného náteru. Účinne zabraňuje procesu šednutiu dreva vďaka UV ochrannému faktoru 12 v porovnaní s neošetreným drevom. Odpudzuje vodu a nečistoty, reguluje vlhkosť a znižuje napúčanie a zosychanie dreva.

 

Tretí variant použitia spočíva vo finálnom náteru, ktorý obsahuje látky na preventívnu ochranu dreva pred napadnutím plesňami, riasami a drevokaznými hubami. S UV Osmo olejmi sa môžete spoľahnúť na jednoduché pretretí bez nutnosti brúsenia alebo nanášanie podkladového náteru. Poteší vás jednoduchá aplikácia a počas natierania nezasychá.


presmerovat_automaticky