Hotelové koberce


Dostupnosť kobercov je v čase, keď výrobcovia majú po niekoľkomesačnej odstávke prázdne sklady, nutné preveriť pred objednaním. Koberce uskladnené v Českej republike (dostupnosť 6 dní, sú dodávané v termíne. Vo všeobecnosti majú problém v niektorých radoch kobercov, výrobcovia EDEL, IDEAL, VORWERK a vždy záleží na konkrétnom type a odtieňa.

 

Hotelové koberce

Pri výbere koberca do hotela alebo kasína, sa majitelia a investori riadia niekoľkými faktormi - kvalitou, estetickým vzhľadom, trvanlivosťou materiálu, jednoduchou údržbou a vynaloženými nákladmi.

Na trhu máme veľký výber materiálov, ale nie všetky obstoja v silnej hotelovej prevádzke. Preto by ste mali zvoliť hotelový koberec s vhodnými vlastnosťami, ktorý bude dlhodobo slúžiť a vytvárať na hostí pozitívny dojem.

Tichá, pekná, čistá a pohodlná - tak väčšina zákazníkov identifikovala hotelovú izbu, v ktorej by chcela prespať. Naša ponuka zahŕňa hotelové koberce od preverených štandardných kvalít po individuálne návrhy, šité priamo na mieru. Kúpa produktu tak isto zahŕňa kompletný servis s realizáciou.1235ďalšia stránkapresmerovat_automaticky