Nástenné 3D lamely


Nástenné lamely

Nástenné 3D lamely skvele zapadnú takmer do každého moderného interiéru. Drevené lamely dokonale ladia s pohľadovým betónom, prírodným kameňom alebo drevom. Použitie kontrastných farieb lamiel na stene dokonale podčiarkne charakter interiéru a obnaží nami vybrané povrchy, vďaka čomu nájdu široké uplatnenie v spálňach a obývacích izbách, komerčných priestoroch a kanceláriách.

 

Lamely sú dostupné ako samostatné lamely, alebo ako už zostavené panely na filcovom alebo čiernom MDF podklade pre umiestnenie na strop poprípade stenu. Ako vodeodolné riešenie máte na výber z 3 radov Mardom Lamelli. Vďaka svojim zvukovo izolačným vlastnostiam sa lamely Woodele uplatnia aj v miestnostiach, kde hrá prím akustika - v spálňach, domácich kinách, štúdiách a konferenčných miestnostiach. Lamely nájdu uplatnenie nielen na stenách - dobre poslúžia aj na stropoch či nábytku a bežne sa používajú aj ako drobné dekoratívne prvky. Ako vhodný doplnok odporúčame použiť drevené priečky z lamiel.

 

Ak potrebujete vytvoriť geometricky prísny interiér, zvoľte pre nástenné lamely veľkú stenu. Opakujúca sa rytmika vo veľkom počte vedie k pocitu poriadku, stability a dokončenia. Výhodou nástenných lamiel pri úpravách miestností je ich schopnosť „roztiahnuť“ priestor a „zdvihnúť“ stropy. K tomu by mali byť lamely umiestnené zvisle. Pokiaľ potrebujete vizuálne znížiť výšku miestnosti, sú lamely na stene rozložené vodorovne. Použitie drevených lamiel dodáva interiéru ľahkosť a vzdušnosť. Na zvýšenie extravagancie pomáha zdobenie lemov kamienkami, kameňmi, úzkymi zrkadlovými plochami. Svetelné LED pásy inštalované medzi lamely ďalej obohacujú zdobenú stenu a prehlbujú efekt zónovania. Ďalšou výhodou elegantných drevených lamiel je schopnosť „spacifikovať“ brutalitu betónu, kameňa, tehál, ktoré niektoré interiéry presýcujú. Naproti tomu teplé a ušľachtilé drevo stabilizuje zrakové vnímanie drsného prostredia.123ďalšia stránkapresmerovat_automaticky