Nástenné 3D lamely


Nástenné lamely

Nástenné 3D lamely skvele zapadnú takmer do každého moderného interiéru. Drevené lamely dokonale ladia s pohľadovým betónom, prírodným kameňom alebo drevom. Použitie kontrastných farieb lamiel na stene dokonale podčiarkne charakter interiéru a obnaží nami vybrané povrchy, vďaka čomu nájdu široké uplatnenie v spálňach a obývacích izbách, komerčných priestoroch a kanceláriách.

 

Lamely sú dostupné ako samostatné lamely, alebo ako už zostavené panely na filcovom alebo čiernom MDF podklade pre umiestnenie na strop poprípade stenu. Vďaka svojim zvukovo izolačným vlastnostiam sa lamely Woodele uplatnia aj v miestnostiach, kde hrá prím akustika - v spálňach, domácich kinách, štúdiách a konferenčných miestnostiach. Lamely nájdu uplatnenie nielen na stenách - dobre poslúžia aj na stropoch či nábytku a bežne sa používajú aj ako drobné dekoratívne prvky. Ako vhodný doplnok odporúčame použiť drevené priečky z lamiel.

 

Ak potrebujete vytvoriť geometricky prísny interiér, zvoľte pre nástenné lamely veľkú stenu. Opakujúca sa rytmika vo veľkom počte vedie k pocitu poriadku, stability a dokončenia. Výhodou nástenných lamiel pri úpravách miestností je ich schopnosť „roztiahnuť“ priestor a „zdvihnúť“ stropy. K tomu by mali byť lamely umiestnené zvisle. Pokiaľ potrebujete vizuálne znížiť výšku miestnosti, sú lamely na stene rozložené vodorovne. Použitie drevených lamiel dodáva interiéru ľahkosť a vzdušnosť. Na zvýšenie extravagancie pomáha zdobenie lemov kamienkami, kameňmi, úzkymi zrkadlovými plochami. Svetelné LED pásy inštalované medzi lamely ďalej obohacujú zdobenú stenu a prehlbujú efekt zónovania. Ďalšou výhodou elegantných drevených lamiel je schopnosť „spacifikovať“ brutalitu betónu, kameňa, tehál, ktoré niektoré interiéry presýcujú. Naproti tomu teplé a ušľachtilé drevo stabilizuje zrakové vnímanie drsného prostredia.12ďalšia stránkapresmerovat_automaticky