Profily pre obklady


Obkladové profily pre vonkajšie rohy

Rad profilov venovaných k ochrane a ukončeniu vonkajších a vnútorných rohov keramických obkladov a dlažieb. Vonkajšie rohy obkladov najlepšie kombinujú estetickú dokonalosť s funkčnosťou, účinne chráni najchúlostivejšie priestory keramického obkladu, a to všetko bez vzdania sa krásy a linearity tvarov.

 

Vonkajšie rohy Proangle Q s hranatým tvarom, čistým spôsobom definujú pokládku obkladov. Hranatý vzhľad ponúka čisté ukončenie obkladov. Sú dostupné v rôznych materiáloch, farbách a prevedeniach. Vonkajšie kamenárske rohy Protrim IP pre obklady zarezané do 45° stupňov, sú minimálne rohové profily vhodné pre spojenie vonkajších rohov, charakterizované minimálnou a elegantnou línií.

 

Hygienické spojenie vnútorného rohu medzi podlahou a obkladom zaistí rad Spojovacích profilov Proround. Tieto profily pre obklady, plní dvojitú funkciu vnútorného rohu - vytvorenie spoja pri zaručení vysokej úrovne hygieny a dosiahnutie jemného a elegantného estetického výsledku. Pre ochranu hrán schodov vo fáze pokládky dlažby na schody sú určené Schodové profily pre dlažby z keramiky, mramoru, kameňa a pod.

presmerovat_automaticky