Ukončovacie lišty pre obklady a dlažby


Obkladové profily pre vonkajšie rohy

Rad profilov venovaných k ochrane a ukončeniu vonkajších a vnútorných rohov keramických obkladov a dlažieb. Vonkajšie rohy obkladov najlepšie kombinujú estetickú dokonalosť s funkčnosťou, účinne chráni najchúlostivejšie priestory keramického obkladu, a to všetko bez vzdania sa krásy a linearity tvarov.

 

Vonkajšie rohy Proangle Q s hranatým tvarom, čistým spôsobom definujú pokládku obkladov. Hranatý vzhľad ponúka čisté ukončenie obkladov. Sú dostupné v rôznych materiáloch, farbách a prevedeniach. Vonkajšie kamenárske rohy Protrim IP pre obklady zarezané do 45° stupňov, sú minimálne rohové profily vhodné pre spojenie vonkajších rohov, charakterizované minimálnou a elegantnou línií.

 

Ukončovacie lišty L na ukončenie obkladov a dlažby, ktoré sa vyznačujú príjemným pocitom ľahkosti a povznesením geometrie profilu. Rad ukončovacích líšt L je považovaný za „univerzálny“ pre svoju schopnosť prispôsobiť sa rôznym potrebám. Vďaka svojmu L tvaru sa odporúčajú nielen na olemovanie a ochranu vonkajších rohov obkladov a dlažieb, kamenných kobercov, ale aj na podlahy a schody z rôznych materiálov a spojenie podláh rovnakých výšok.123ďalšia stránkapresmerovat_automaticky