Obkladové profily pre vonkajšie rohy


Obkladové profily pre vonkajšie rohy

Rad profilov venovaných k ochrane a ukončeniu vonkajších rohov keramických obkladov a dlažieb. Vonkajšie rohy obkladov najlepšie kombinujú estetickú dokonalosť s funkčnosťou, účinne chráni najchúlostivejšie priestory keramického obkladu, a to všetko bez vzdania sa krásy a linearity tvarov. Profily sa perfektne doplnia s každou typológiou keramiky a ponúknu lineárnosť každej kompozícii obkladu s lištou.


Vonkajšie rohy Proangle Q s hranatým tvarom, čistým spôsobom definujú pokládku obkladov. Hranatý vzhľad ponúka čisté ukončenie obkladov. Sú dostupné v rôznych materiáloch, farbách a prevedeniach. Využívajú sa najmä na dekoratívne účely a dávajú priestor rafinovane ozdobiť rôzne typy obkladov. Zvlášť určené pre uzatvorenie a ochranu podláh a schodov z najrôznejších materiálov ako sú keramika, kameň a parkety.


Vonkajšie kamenárske rohy Protrim IP pre obklady zarezané do 45° stupňov, sú minimálne rohové profily vhodné pre spojenie vonkajších rohov, charakterizované minimálnou a elegantnou línií. Tieto profily pre vonkajšie rohy, umožňujú správne položenie ako na stenu, tak na schody alebo stupienky z keramiky alebo dreva. Dostupné v 12 farbách Trend Color Stone, neutrálne ale zároveň teplé a jemné tóny, ktorý kopírujú teplo prírodného kameňa a to vďaka drsnému povrchu na dotyk.1234ďalšia stránkapresmerovat_automaticky