Nabytok

Masívne dubové stolyMasívny dubový nabytok vyrobený na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. Nekupujete žiadny unifikovaný stôl z veľkovýroby ale originálny masívny stôl z dubu, vyrobený podľa zadania českými majstrami stolármi.
 
Ponuka masívnych stolov zahŕňa ako stoly jedálenské, tak stoly konferenčné od moderných až po rustikálny vzhľad, taktiež dubové lavice a stoličky. Svoj ideálny stôl si môžete zostaviť presne podľa vašich predstáv. Stoly dodávame buď bez povrchovej úpravy, alebo olejované tvrdým voskovým olejom Osmo, vytvrdeným UV žiarením.
 
Každý stôl je vyrobený výhradne z masívneho dreva. Prírodná krása dubu v kombinácii s desiatimi odtieňmi povrchu a rozmery na želanie tvoria jedinečný originál. Dubové stoly z masívneho dreva sú výsledkom ručnej práce so zmyslom pre každý detail a nadšením pre kvalitné remeslo.

  • Jedálenské stoly

    Jedálenský stôl je dekoráciou každej jedálne alebo obývacej izby. Vykonáva ako estetickú, tak funkčnů službu. Jedálenský stôl musí byť veľký, pevný a odolný mechanickému poškodeniu. V ideálnom prípade je jedálenský stôl vyrobený z masívu , sedením pri takého masívneho stola ste bližšie k prírode a...

  • Stoličky a lavice

    Tradičné drevené stoličky sú vyrobené z vysoko kvalitného dubového dreva. Máte možnosť zvoliť z niekoľkých odtieňov povrchových úprav. Stolička je nábytok, ktorý sa nachádza pod každou strechou. Drevené stoličky, okrem úžitkových hodnôt, musia tiež spĺňať estetické hodnoty a mali by zodpovedať tak...presmerovat_automaticky