Nabytok

Masívne dubové stolyMasívny dubový nabytok vyrobený na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. Nekupujete žiadny unifikovaný stôl z veľkovýroby ale originálny masívny stôl z dubu, vyrobený podľa zadania českými majstrami stolármi.

 

Ponuka masívnych stolov zahŕňa ako stoly jedálenské, tak stoly od moderných až po rustikálny vzhľad, taktiež dubové lavice a stoličky. Svoj ideálny stôl si môžete zostaviť presne podľa vašich predstáv. Stoly dodávame buď bez povrchovej úpravy, alebo olejované oxidatívnym voskovým olejom Osmo.

 

Každý stôl je vyrobený výhradne z masívneho dreva. Prírodná krása dubu v kombinácii s desiatimi odtieňmi povrchu a rozmery na želanie tvoria jedinečný originál. Dubové stoly z masívneho dreva sú výsledkom ručnej práce so zmyslom pre každý detail a nadšením pre kvalitné remeslo.

  • Jedálenské stoly

    Výber jedálenského stola by ste nemali nikdy podceniť, a to z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je bezpochyby jeho praktická funkcia, ale jedná sa aj o neprehliadnuteľný dekoračný prvok vašej jedálne či obývačky. Jedálenský stôl je miesto, kde sa schádza rodina pri natoľko príjemné činnosti, ako len...presmerovat_automaticky