Nástenný panel Sandstone s 3D efektom vyrobený z polystyrénu EPS s vysokou hustotou, ktoré sa lepenie tesne vedľa seba na stenu alebo strop. Pomocou 3D obkladových panelov môžete trojrozmerne zdobiť steny, čo je dnes jeden z najnovších trendov v úprave interiéru. Spoločným prvkom 3D panelov je vypuklý dekoračný vzor najrôznejších tvarov. Tento vzor prechádza z jedného panelu na druhý. Podľa efektu, ktorý chcete dosiahnuť, je možné panely lepiť na celú plochu steny alebo na jej ľubovoľnej časti. Okrem toho, že sú dekoratívne, poskytujú aj vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu. Žiarivo biele nástenné panely sú pripravené na pripevnenie na stenu a vymaľovanie. Obklady na steny je možné inštalovať aj vo vlhkých miestnostiach, ako je kúpeľňa.

3D obkladové dosky je možné pretierať všetkými akrylovými alebo vodou riediteľnými farbami na steny. Montáž 3D obkladov je veľmi jednoduchá, nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti. Obklady je možné lepiť na suché omietky, betón, plynobetón, sadrokartónové dosky, drevotriesku a drevo. Bez rozpúšťadiel a freónov. Priateľské k životnému prostrediu.

Cena uvedená za 1 kus = 0,46 m2 obkladu.

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný nelineárny
Určenie Bez falca
Materiál Polystyrén
Pretierateľná Áno
Rozmery mm 960 x 480
Hrúbka mm 32
Farba Biela
Typ Obklady
Hustota kg/m³ 50
Vodeodolnosť Áno

Stenový polystyrénový obklad Sandstone 960*480

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Príprava povrchu: Povrch musí byť suchý, odmastený, tvrdý, pokiaľ možno hladký a nasiakavý, zbavený starých tapiet a glejových farieb. Povrchy veľmi nasiakavé je nutné opatriť podkladom v podobe lepidla rozriedeného vodou v pomere 1: 6. Sesypávajúce sa omietky je nutné spevniť podkladom a povrchy napadnuté plesňou dôkladne očistiť.

Spôsob lepenia: odporúčame ekologická lepidla Soudal.

  • Nakreslí sa čiary, deliace stenu na 4 rovnaké obdĺžniky, pozdĺž ktorých sa začne lepenie obkladov od stredu.
  • Na rub obkladu sa nanesie lepidlo.
  • Po nanesení lepidla sa pritlačí obklad s citom tak, aby lepidlo dobre priľnulo k stene. POZOR! Zvyšky lepidla okamžite odstrániť pomocou vody a huby.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky