Akustická podložka pod plávajúce podlahy Multiprotec 1000 3in1 je dokonalým riešením pre podlahové kúrenie s najnižším súčiniteľom tepelného odporu (0,006 m²K/W). Podložka výrazne tlmí zvuky vznikajúce v miestnosti (20% akustické zlepšenie) a tým je najúčinnejší pre zlepšenie akustického komfortu. Vďaka vysokej odolnosti na zaťaženie je vhodná pre použitie v miestnostiach s veľmi hustou premávkou. Ideálna pre intenzívne využívané plochy s veľmi ťažkou prevádzkou, vďaka najvyššiemu koeficientu odporu záťaže - 31 t/m². Požiarna odolnosť Bfl. 3in1 znamená podložku s integrovanou parozábranou Aquastop a prekrývajúce sa fóliou s páskou. Protipožiarna trieda Bfl-s1.

Podložka sa kladie striebornou fóliou nahor.

 

 

 

Parametre

Parameter Popis
Podlahové vykurovanie Áno
Hrúbka mm 1,5
Tepelný odpor m² K/W 0,006
RWS: Útlm odrazeného zvuku % 20
IS: Akustická izolácia dB 14
CS: Pevnosť v tlaku kPa 280
CC: Odolnosť bodovému tlaku kPa 25
DL: Dynamická záťaž cyklov >250 000
Rozmery 8 x 1 m
Obsah balenia v m² 8
Vyrovná nerovnosti mm 1,2
Parozábrana Obsahuje
Odolnosť vlhkosti SD >150
Materiál Polyuretán
Vhodná pre Laminát a drevo
Recyklácia Áno
Požiarna klasifikácia Bfl-s1
Formát Rola
Trieda Professional

Priložené súbory

Montage_Roll_with_aquastop.pdf (1,36 MB)
Návod na montáž

Multiprotec_1000_3in1.pdf (201 kB)
Technický list

Arbiton Multiprotec 1000 3in1 1,5 mm

Katalógové číslo:
5905167816844
Hmotnosť:
12.7 kg
Objem:
24.06 l
Výrobca:
Arbiton
Cena s DPH:
52,00 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
6 bal
bal

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Rad ARBITON PROFESSIONAL predstavuje vysoko kvalitné podložky pre špecifické aplikácie. Pri praktickom použití, dosahujú špičkové hodnoty výkonu a sú tak vhodné pre náročných užívateľov požadujúcich špičkové parametre bez kompromisov.

Akustické zlepšenie: Podlaha v závislosti na druhu materiálu vydáva zvuky premenlivé intenzity v rôznych frekvenciách. Pre ľudské ucho je zvlášť obtiažny zvuk o vysokých frekvenciách, ktorý je typicky viac výrazný v prípade laminátových podláh (kročajový efekt). Podlahová izolácia o vysokých parametroch akustického zlepšenie účinne tlmí zvuky, ktoré môžu byť počuteľné v miestnosti, v ktorej sa tvoria, napr. Kroky.

Paroizolační zábrana: Podlaha je zvlášť vystavená pôsobeniu vlhkosti v prípadoch nedávnej aplikácie nivelizačné hmoty alebo umiestnenie v pivnici. Aby sme zabránili zničeniu, podlahu musíme účinne odizolovať od podložia, a to pomocou zodpovedajúcej podlahové izolácie, ktorá nepohlcuje vlhkosť.

Skladba podložky: polyuretán PU + minerálne zložky + AL fólia

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky