Dilatačný spoj Projoint NZA/5 je určený pre lepené vinylové podlahy (LVT) do hrúbky 5 mm. Lišta rieši problematické miesto prechodu vinylové podlahy cez dilatáciu. Dilatačné lišty pre vinyl Projoint NZA/5 sú vyrobené z hliníka a zložené z dvoch profilov. Zaručujú dobrú odolnosť proti nákladom, doprave a veľkému priechodu ľudí. Kompenzuje kontrakciu a expanziu do 2 mm.

Parametre

Parameter Popis
Typ Pre lepenie
Délka mm 2700
Šírka mm 5
Pre hrúbku materiáli do mm 5
Dekor Strieborná
Materiál Hliník
Vhodné Pre vinyl
Vinyl Lepený
Umiestnenie Na podlahu

Dilatačná lišta pre vinylové podlahy Projoint NZA/5 Strieborná

Katalógové číslo:
99320
Hmotnosť:
0.36 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
53,40 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a zaručujú solídnu odolnosť proti chemickým látkam. Malta a jej deriváty za mokra uvoľňujem alkalické látky, ktore môžu pôsobiť na povrch a spôsobovať koróziu. Z tohto dôvodu musí byt povrch profilov okamžite očistený od cementu, lepidiel či iných materiálov používaných na spoje.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky