Dilatačný spoj Profilpas Projoint NZA/5A je určený pre plávajúce vinylové podlahy (LVT) do hrúbky 5 mm. Lišta rieši problematické miesto napojenia vinylové podlahy cez dilatáciu. Dilatačné lišty pre vinyl Projoint NZA/5A sú vyrobené z hliníka a zložené z dvoch profilov. Vďaka exluzivnému riešeniu s integrovaným lepidlom na vnútornej základni, sa fixuje priamo na dosku a javí sa ako ideálny dilatačný spoj pre plávajúce LVT.

Parametre

Parameter Popis
Typ Pre vinyl
Dĺžka mm 2700
Šírka mm 10
Výška H mm 5
Pre hrúbku materiálu do mm 5
Dekor Zlatý
Materiál Eloxovaný hliník
Vinyl Plávajúci
Montáž Na podlahu

Dilatačná lišta pre vinylové podlahy Projoint NZA/5A Zlatá

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a zaručujú solídnu odolnosť proti chemickým látkam. Malta a jej deriváty za mokra uvoľňujem alkalické látky, ktore môžu pôsobiť na povrch a spôsobovať koróziu. Z tohto dôvodu musí byt povrch profilov okamžite očistený od cementu, lepidiel či iných materiálov používaných na spoje.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky