Dilatačný spoj Projoint NTA/3 je určený pre lepené vinylové podlahy (LVT) do hrúbkou 3 mm. Lišta rieši problematické miesto napojenia vinylové podlahy cez dilatáciu. Dilatačné lišty pre vinyl Projoint NTA sú vyrobené z prírodného hliníka a sú opatrené EPDM vulkanizovanou gumu v odtieni RAL 7046, ktorá je brúsiteľná. Štruktúra kovu odoláva bežnému prevádzky chodcov a dopravných prostriedkov (vozíky, paletové vozíky, automobily).

Parametre

Parameter Popis
Typ Pre vinyl
Dĺžka mm 2700
Šírka mm 10
Výška H mm 3
Pre hrúbku materiálu do mm 3
Dekor Šedý
Materiál Prírodný hliník
Vinyl Lepený
Montáž Na podlahu

Dilatačný spoj Projoint NTA/3 pre lepené vinylové podlahy Šedý

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a zaručujú solídnu odolnosť proti chemickým látkam. Malta a jej deriváty za mokra uvoľňujem alkalické látky, ktore môžu pôsobiť na povrch a spôsobovať koróziu. Z tohto dôvodu musí byt povrch profilov okamžite očistený od cementu, lepidiel či iných materiálov používaných na spoje.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky