Interiérová drevená žalúzie s čelným vývodom ovládania a prevedenie lamiel 25 mm. Vyťahovanie žalúzie sa vykonáva pomocou ovládacieho mechanizmu povrázku s aretáciou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutia lamiel. Naklápanie lamiel je zabezpečené drevenou ovládacou tyčkou. Pri objednaní drevené žalúzie môžete zvoliť umiestnenie ovládania povrázku a tyčky na pravej alebo ľavej strane. Drevené žalúzie môžu byť použité aj ako deliaci prvok v interiéri. Prevažne nachádzajů uplatnenie v špecifických interiéroch s prírodnými materiálmi.

Lamela drevené žalúzie je vyrábaná z kvalitnej dreviny Kanadskej lipy, ktorá je povrchovo upravená morením na požadovaný odtieň. V prípade, že budú drevené žalúzie namontované v objekte, kde budú vystavené vysokému slnečnému žiareniu alebo vysokej vlhkosti, môže dôjsť k vyblednutiu farby lamely alebo k jej ohýbaniu či pokrúteniu. V týchto prípadoch sa jedná o prirodzený jav a nebude posudzovaný ako reklamácia. Drevené lamely rolety sú prírodný produkt, teda je charakteristika štruktúry lamely rôznorodá (hrče, rôzny odtieň v letoch jednej farby). Je to prirodzený jav pre štruktúru dreva a nepodlieha reklamácii.

Horný profil 25 x 25 mm z pozinkovaného plechu v odtieni dreva a drevenou krycou lištou s bočnicami alebo bez bočníc. Spodný profil 13,6 x 25 mm je drevený vo farbe dreva. Odtieň drevených lamiel sa vďaka prirodzeným vlastnostiam dreva môže líšiť od farby na fotografiách a vo vzorkovníka až o 20%.

Vzorník dekorov môžeme zapožičať.

Parametre

Parameter Popis
Ovládanie Pomocou tyčky a povrázku
Prevedenie Skladané
Výroba Na mieru
Montáž na Rám okna, stena, strop
Typ Drevěná
Šírka lamely mm 25
Šírka látky cm 30 - 240
Výška cm 300
Odtieň Rosse Wood
Rada Classic
Materiál látky Drevo
Maximálna plocha m2 4

Priložené súbory

Montaz drevenych zaluzii 25 mm.pdf (762 kB)
Inštrukcie k montáži

Fa reluxa 25 mm.pdf (843 kB)

Drevená žalúzie na mieru Classic 25 Rose Wood 703

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

  1. Pri zadávaní rozmerov, je maximálna možná plocha drevené žalúzie pre zadanie do výroby 4 m2.
  2. Nutné počítať s priestorom pre bal žalúzie. Na každých 10 cm výšky žaluzíe pripadá 1,5 cm výšky nábalu + 5 cm horný a spodný profil.
  3. Žalúzie sa montuje pomocou kovových držiakov na krídlo okna alebo na stenu aj do stropu přivrtáním. Podľa šírky žalúzie pripevníme do roviny daný počet držiakov (zodpovedajúce množstvo držiakov obdržíte s roletou podľa objednanej šírky). Do upevnených držiakov vložíme horný profil.
  4. Žalúzie nie je určená na vonkajšie použitie.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky