Interiérová drevená žalúzie s čelným vývodom ovládania a prevedenie lamiel 50 mm. Vyťahovanie žalúzie sa vykonáva pomocou ovládacieho mechanizmu povrázku s aretáciou. Naklápanie lamiel je zabezpečené povrázky s hruškou a ich fixácia je zaistená lankom. Pri objednaní drevené žalúzie môžete zvoliť umiestnenie ovládacích povrázku na pravej alebo ľavej strane, alebo ich kombináciu. Drevené žalúzie môžu byť použité aj ako deliaci prvok v interiéri. Prevažne nachádzajů uplatnenie v špecifických interiéroch s prírodnými materiálmi.

Lamela drevené žalúzie je vyrábaná z kvalitnej dreviny Kanadskej lipy, ktorá je povrchovo upravená morením na požadovaný odtieň. V prípade, že budú drevené žalúzie namontované v objekte, kde budú vystavené vysokému slnečnému žiareniu alebo vysokej vlhkosti, môže dôjsť k vyblednutiu farby lamely alebo k jej ohýbaniu či pokrúteniu. V týchto prípadoch sa jedná o prirodzený jav a nebude posudzovaný ako reklamácia. Drevené lamely rolety sú prírodný produkt, teda je charakteristika štruktúry lamely rôznorodá (hrče, rôzny odtieň v letoch jednej farby). Je to prirodzený jav pre štruktúru dreva a nepodlieha reklamácii.

Horný profil 50 x 50 mm z pozinkovaného plechu v odtieni dreva a drevenou krycou lištou s bočnicami alebo bez bočníc. Spodný profil 16 x 50 mm je drevený vo farbe dreva. Odtieň drevených lamiel sa vďaka prirodzeným vlastnostiam dreva môže líšiť od farby na fotografiách a vo vzorkovníka až o 20%.

Vzorník dekorov môžeme zapožičať.

Parametre

Parameter Popis
Ovládanie Pomocou povrázku
Prevedenie Skladané
Výroba Na mieru
Montáž na Stena, strop
Typ Drevěná
Šírka lamely mm 50
Šírka látky cm 50 - 240
Výška cm 300
Odtieň Wenge 5309
Rada Classic Plus I
Materiál látky Drevo
Maximálna plocha m2 4

Priložené súbory

Drevene zaluzie 50mm.pdf (1,20 MB)
Návod na montáž drevených žalúzií 50mm

Fa reluxa 50 mm.pdf (1,05 MB)

Drevená žalúzie na mieru Classic Plus I 50 Wenge 5309

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

  1. Pri zadávaní rozmerov, je maximálna možná plocha drevené žalúzie pre zadanie do výroby 4 m2.
  2. Nutné počítať s priestorom pre bal žalúzie. Na každých 10 cm výšky žaluzíe pripadá 1,1 cm výšky nábalu + 7,5 cm horný a spodný profil.
  3. Žalúzie sa montuje pomocou kovových držiakov na krídlo okna alebo na stenu aj do stropu přivrtáním. Podľa šírky žalúzie pripevníme do roviny daný počet držiakov (zodpovedajúce množstvo držiakov obdržíte s roletou podľa objednanej šírky). Do upevnených držiakov vložíme horný profil.
  4. Žalúzie nie je určená na vonkajšie použitie.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky