Laminátová podlaha z rady Egger Classic 32. Táto rada podláh je vhodná aj do stredne záťažových komerčných priestorov. Ponúka podlahy so zrazenými hranami na všetkých stranách (V4), na dlhých stranách (V2) aj bez zrazených hrán. Podlaha je opatrená patentovaným zámkovým spojom UNI fit!. Podlahy AQUA + sú vhodné do vlhka.

Parametre

Parameter Popis
Typ Laminátová
Prevedenie Plávajúca
Rad Classic 32
Záťaž 32
Vzor Doska
Fáza V4
Dekór Dub
Tón Stredný
Rozmery 8 x 193 x 1291 mm
Balenie m2 1,993
Korková podložka Nie
Odolnosť AC 4
Hrúbka 8
Podlahové vykurovanie Áno
Spoj Zámkový
Certifikacia PEFC
Nosná doska HDF
Úprava NATURAL PORE - vierohodný drevený pór

Priložené súbory

Unifit.pdf (933 kB)

Dub La Mancha H1005 Egger Classic 32 V4

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

AQUA+ Laminátové podlahy EGGER aqua+ sú z dôvodu svojej zníženej schopnosti napučiavania výrazne odolnejšie proti účinkom vody a otvárajú tak nové oblasti použitia. Tieto podlahy sú 5-násobne odolnejšie proti vlhkosti, než klasické laminátové podlahy. V prípade súkromného používania tu platí celoživotná záruka. Vďaka špeciálne vyvinutej nosnej doske HDF zaručujeme vyššiu bezpečnosť užívania v rámci celej doby používania.

 

UNI fit! - Nový zámkový systém umožňuje rýchle, komfortné a flexibilné pokladanie podlahovej dosky k doske. Súčasná pokládka a vyrovnanie prvých dvoch radov sa stálym striedaním. Je možná súčasná pokládka viac radov vďaka striedavej práci niekoľkých ukladače. Demontáž je bez problému možná rad po rade.

 

R10 - Protišmykové vlastnosti podľa DIN 51130. Laminátové podlahy s protišmykovým povrchom sú obzvlášť vhodné pre vchody a pracovné miestnosti, kde je potrebné rýchlo prejsť a kde hrozí pošmyknutie.

 

Nekonečný vzhled - nadväzujúce vzhľad jednotlivých lamiel na krátkej strane pridáva podlahe na dokonalosti.

 

 

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky