Hliníková soklová lišta Profilitec Baseboard BA 60 mm čierna, práškovo lakovaná, je vyrobená z hliníka a slúži na rafinované a elegantné spojenie medzi podlahou a stenou. Okrem dekoratívnej funkcie zaručuje aj zakrytie obvodového múru a schovanie dilatačného priestoru podlahy pri stene + zaručujú dokonalú priľnavosť k nosnej ploche. Jednoduchá a rýchla inštalácia na stenu pomocou lepidla alebo lepiacej pásky.

Pre soklové lišty Baseboard sú dostupné hliníkové tvarovky ako vonkajšie rohy, vnútorné rohy, spojky a ukončenia, na zjednotenie a rovnomerný vzhľad. Ukončenia sú dodávané vždy v páre, tj pravé a ľavé.

Parametre

Parameter Popis
Typ Soklové lišty
Materiál Hliník
Rad Baseboard
Délka mm 2700
Šírka mm 10
Výška mm 60
Povrch Lakovaný, matný
Vedenie káblov Nie
Držiak soklových líšt Nie
Pripevneníe Lepenie
Dekor Čierna
Vhodné Pre vinyl
Profil Oblá
Krajina pôvodu Taliansko

Priložené súbory

Baseboard-BA.pdf (317 kB)
Stiahnite si technické údaje

Hliníková soklová lišta Baseboard BA A54 Čierna matná 60 mm

Katalógové číslo:
BA600A54270
Hmotnosť:
0.69 kg
Výrobca:
Profilitec
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
46,90 €
Množstvo:
1 Ks (2.7 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Vonkajší roh hliník 60 Baseboard BA Čierna
Vonkajší roh hliník 60 Baseboard BA Čierna
BAE600A54SET2
Vonkajší roh
21 dní 0 ks 10,50 €
Vnútorný roh hliník 60 Baseboard BA Čierna
Vnútorný roh hliník 60 Baseboard BA Čierna
BAI600A54SET2
Vnútorný roh
21 dní 0 ks 10,50 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Lakovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným lakovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom a naopak nemajú dobrú odolnosť proti mechanickým vplyvom, pri ktorých dochádza k poškodeniu povrchovej vrstvy. Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Podobný tovar

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky