Inovatívna hliníková soklová lišta Profilitec Baseboard BAS 800 je navrhnutá na uspokojenie minimalistického vkusu v dizajne. Kartáčovaná soklová lišta plní svoju funkciu pri integrácii dizajnu interiéru diskrétne a efektívne. Ostré uhly, obdĺžnikový prierez, výška 80 mm. Profil je vybavený na zadnej strane vnútornou drážkou, ktorá maximalizuje priľnavosť lepidla. Je dostupná kartáčovaná tvarovka z hliníka, ktorá sa môže použiť ako vonkajší roh, vnútorný roh a ukončenie, s minimálnym vizuálnym dopadom.

Parametre

Parameter Popis
Typ Soklové lišty
Rad Baseboard
Délka mm 2700
Šírka mm 10
Výška mm 80
Povrch Kartáčovaný
Vedenie káblov Nie
Držiak soklových líšt Nie
Pripevneníe Lepenie
Dekor Strieborná
Materiál Hliník
Vhodné Pre vinyl
Profil Hranatá
Krajina pôvodu Taliansko

Hliníková soklová lišta Baseboard BAS Strieborná kartáčovaná 80 mm

Katalógové číslo:
BAS800ASS270
Hmotnosť:
0.64 kg
Výrobca:
Profilitec
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
102,20 €
Množstvo:
1 Ks (2.7 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracované v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistena od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívné handričky, aby nedošlo k odreninám alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky