Termotapeta Marbet THERMO-TAP je vhodná pre následnú vnútornú izoláciu obytných priestorov, používa sa ako izolačná bariéra omrzlých stien budov. Polystyrénové izolačné tapety sa aplikujú na steny a znižujú tepelné straty. Vyrovnávajú nepravidelnosti povrchu, pokrývajú trhliny v stene, udržujú steny suché. S vonkajšou vrstvou papiera sú ideálnym základom pre dekoratívne tapety. Tapetu možno pretierať všetkými akrylovými a vodou riediteľnými farbami. Bez rozpúšťadiel a CFCs, výrobok neobsahuje škodlivé látky.

  • Šetrí vysoké náklady na vykurovanie
  • Chráni proti chladu a vlhkosti
  • Zabraňuje nahromadeniu plesní

Balenie obsahuje: 5 m2. Rozmery role tapety sú 0,5 metra x 10 metra x 6 mm. Na jedno balenie budete potrebovať 1,5 kg lepidla.

Vhodné podklady: betón, nenatreté omietka. Povrch by mal byť očistený od nečistôt, prachu, mastnoty, vosku a iných nečistôt. Stará, šupinatá farba a popraskané omietky musia byť odstránené. Škáry by mali byť vyplnené tmelom alebo maltou. Naneste lepidlo Soudal a rozprestrite na povrchu špachtľou. Priložte dosadaciu plochu na stenu a rovnomerne pritlačte. Zvyšky lepidla ihneď odstráňte vlhkou handričkou.

Parametre

Parameter Popis
Materiál Spenený polystyrén
Rozmery mm 0,5m x 10m x 6 mm
Hrúbka mm 6
Obsah balenia v m² 5
Hustota kg/m³ 50

Priložené súbory

Thermostop.pdf (795 kB)
Návod na použitie

Izolačná tapeta Marbet Thermo-Tap 6 mm

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky