Slučkové bytové koberce


Slučkové koberce sú vytvorené za použitia radu nerezaných slučiek. Slučky sú vytvorené pomocou tkacieho stroja, ktorý môže byť nakonfigurovaný tak, aby vytvoriť vzor s rôznou výškou slučiek dávajúce kobercu viac štruktúrovaný vzhľad alebo s jednou jednotnou výškou.

 

Berber koberce prichádzajú v mnohých rôznych textúrach a ponúkajú skvelú kombináciu štýlu, odolnosti a flexibility. Vďaka tomu sú obľúbenou voľbou pre všetky oblasti domova. Použitie berberského vlasu vytvára cenovo dostupný koberec, ktorý je tiež odolný voči škvrnám a odolný proti opotrebovaniu, čo sú obaja vysoko uznávané vlastnosti kobercov.

 

Level Loop - Bouclé slučkový koberec so všetkými slučkami v rovnakej výške, vytvára neformálny vzhľad. ako názov napovedá, sú vytvorené pomocou slučiek rovnakej výšky a veľkosti. Vznikne tak vysoko pružný a odolný koberec, ktorý sa skvele hodí do rušných rodinných domov. Pokiaľ máte radi čistý usporiadaný vzhľad, môžete si ho vychutnať na úrovni slučky vytvárajúcej rovnomerný povrch. Slučky môžu byť veľké alebo malé, ale menšie slučky majú tendenciu byť odolnejšie.

 

Multi Level Loop - alebo aj Scrolly slučkové koberce s rôznou výškou slučiek, ktoré vytvára textúru alebo trojrozmerný efekt povrchu koberca. Vďaka tomu sú na koberci výrazné vzory, čo môže byť príjemný pocit, vďaka ktorému bude každá izba vyzerať trochu príťažlivejšie. Obvykle sú použité dve alebo tri rôzne výšky slučky, koberce Scroll poskytujú dobrú trvanlivosť a ležérny vzhľad.1239ďalšia stránkapresmerovat_automaticky