Kusový velúrový koberec  Shaggy LILOU green  je vyrobený zo 100% PP polypropylén vlákna, technológiou advanced heatset. Výška vlasu u tohto chlpatého koberca je 4,5cm. Vlas u tohto koberca je kombináciou hrubšieho a jemného lesklého vlasu. Jedná sa o kvalitný a luxusne vyzerajúci koberec, ktorý dokáže splniť praktickú aj dizajnovú funkciu zároveň.

Parametre

Parameter Popis
Typ Shaggy
Názov rady Lilou
Prevedenie Kusový
Rozmer 80 x 150
Vlákno PP
Zloženie vlákna 100%
Podložka Látka
Výška vlasu mm 40
Výška celková mm 45
Gramáž celková g/m² 4000
Gramáž vlasu g/m² 3000
Farba Zelená
Zem pôvodu Belgicko

Kusový koberec LILOU green 80 x 150

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Heatset:  100% polypropylénové vlákno upravené tzv. tepelným vyzrážaním. Tento spôsob úpravy vlákna dodáva kobercom vzhľad prírodného materiálu napr. vlna. Na takto špeciálne upravenom materiáli lepšie vyniká pestrosť jednotlivých farieb a materiál je príjemný na dotyk.

Shaggy:  výška vlasu u týchto kobercov môže dosahovať až 5cm. Vlas u tohto typu koberca je ale podstatne hrubší a je vytvorený zatočením viac vlákien v jedno hrubé a silné. Jedná sa o kvalitný a luxusne vyzerajúci koberec, ktorý dokáže splniť praktickú aj dizajnovú funkciu zároveň. Nevýhodou týchto kobercov býva neopodstatnená obava z údržby. Tá je mimochodom rovnako jednoduchá ako u ostatných kobercov a to vyklepaním alebo suchým vysávaním.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky