Jednoduchý, pravidelne opakujúci sa vzor v tvare šachovnice dodáva tomuto kobercu nedbalú eleganciu. Rôzne odtiene béžovej farby, ktoré sú tu použité navodzujú pocit príjemnej atmosféry. Koberec Super Shaggy 6566/056 je vyrobený zo 100% PP polypropylén vlákna, technológiou advanced heatset. Výška vlasu u tohto chlpatého koberca je 5 cm. Vlas u tohto koberca je ale podstatne hrubší a je vytvorený zatočením viac vlákien v jedno hrubé a silné. Jedná sa o kvalitný a luxusne vyzerajúci koberec, ktorý dokáže splniť praktickú aj dizajnovú funkciu zároveň.

Heatset:  100% polypropylénové vlákno upravené tzv. tepelným vyzrážaním. Tento spôsob úpravy vlákna dodáva kobercom vzhľad prírodného materiálu napr. vlna. Na takto špeciálne upravenom materiáli lepšie vyniká pestrosť jednotlivých farieb a materiál je príjemný na dotyk.

Shaggy:  výška vlasu u týchto kobercov môže dosahovať až 5 cm. Vlas u tohto typu koberca je ale podstatne hrubší a je vytvorený zatočením viac vlákien v jedno hrubé a silné. Jedná sa o kvalitný a luxusne vyzerajúci koberec, ktorý dokáže splniť praktickú aj dizajnovú funkciu zároveň. Nevýhodou týchto kobercov býva neopodstatnená obava z údržby. Tá je mimochodom rovnako jednoduchá ako u ostatných kobercov a to vyklepaním alebo suchým vysávaním.

Parametre

Parameter Popis
Názov rady Super Shaggy
Prevedenie Kusový
Vlákno PP
Zloženie vlákna 100%
Podložka AB
Výška vlasu mm 50
Výška celková mm 53
Gramáž celková g/m² 3500
Gramáž vlasu g/m² 2300
Počet vpichov /m² 81.600
Farba Béžová
Typ Shaggy
Zem pôvodu Belgicko

Kusový koberec Super Shaggy 6566/056

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Diskusia


Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.


Pridať reakciu

Vaše meno*
 
Váš e-mail*
   
Zasielať príspevky na tento e-mail
Text komentára*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázka*:
image  
* povinné položky

*  


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky