14 mm vysoký záťažový koberec Lano PEARL v rade krásnych odtieňov a zrejmým textúrovaným vzhľadom, ktorý ho odlišuje od priemerného koberca. Pearl shaggy koberce sú známe pre svoju trvanlivosť, môžu byť použité v akejkoľvek miestnosti, od domácej kancelárie, obývačky a jedálne. Koberec je vyrobený z materiálu PA 6.6, mäkkého, ale odolného vlákna.

Tieto koberce nie sú najlacnejšie na trhu, ale dostanete za to luxusný záťažový koberec s vysokým vlasom, nízkou horľavosťou Bfl-S1, triedou záťaže 32 a ekologickou výrobou podľa certifikátu Green Signature. Trieda komfortu 5. Stále použitie na schody a kolieskové stoličky.

Odporúčame pred nákupom zapožičať si od nás vzorky kobercov.

Parametre

Parameter Popis
Typ Strihaný
Štýl Shaggy
Názov rady Pearl
Prevedenie Metráž
Šírka m 4
Vlákno Polyamid 6.6
Zloženie vlákna 100%
Podložka AB
Výška vlasu mm 12
Výška celková mm 14
Gramáž celková g/m² 3470
Gramáž vlasu g/m² 2310
Počet vpichov /m² 58.800
Vhodné pre podlahové vykurovanie Áno
Horľavosť Bfl-s1
Použitie na schody Príležitostné
Kolieskové stoličky Stále
Farba Hnedá
Komfort 5
Záťaž 32
Zem pôvodu Belgicko
Svetelná stálosť < 6-7
Prchavé organické látky VOC µg/m³ < 100
Emise formaldehydu µg/m³ < 10
Kvalitatívna trieda Premium

Priložené súbory

PEARL_SB_FS CZ.pdf (221 kB)
Technický list

installation-instructions cs.pdf (374 kB)
Návod na pokladku

Lano Pearl Acorn 220 shaggy koberec šírka 4m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť

 • Obšitie koberca oblé

  Obšitie koberca zabraňuje prípadnému štiepeniu a zväčší koberec cca.: o 1 cm. Množstvo bežných metrov (bm)...
  Cena s DPH: 4,00 €
  Dostupnosť: Skladom
 • Podložka pod koberce Floorwise Tread

  Kobercová podložka Tread z polyuretánovej peny s vysokou hustotou, pre všetky bytové a komerčné inštalácie, pre...
  Cena s DPH: 11,10 €
  Dostupnosť: Skladom
 • Kobercový sokel obšitý IV

  Obšitý sokel z rovnakého materiálu ako koberec sa používa tam, kde sa koberec vďaka svojej výške nezmestí do...
  Cena s DPH: 11,10 €
  Dostupnosť: 10 dníPopis tovaru

Shaggy

Shaggy - kombinácia strihaného vlasu a neporušených slučiek sa často používa na vytvorenie vytvarovaného vzhľadu alebo na vytvorenie vzorov, ktoré siahajú od jemných až po zložité. Vystrihnuté koberce majú vysokú tvarovú pamäť, ale sú menej trvanlivé ako slučkové koberce. Predtým bol vrcholom luxusu a symbolom spoločenského postavenia pre mnoho domácností, najmä v 60. a 70. rokoch, než vyšiel z módy. Koberec s chlpatým vlasom sa možno chystá zaznamenať veľký návrat. Vyznačuje sa svojou hustou a výraznou vzhľad, možno trochu náročnejšie na údržbu ako iné štýly, nie je pochýb o tom, že hromada huňatých vlasov môže vyzerať a cítiť sa skvele. Hlavnou nevýhodou koberca s chlpatým vlasom je to, že potrebuje viac údržby a čistenia ako bežná podlahová krytina.

 

 


 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie koberca. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky kobercov. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že koberec môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach koberca nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Podľa ustanovenia § 7 ods. 6 písm. c) zákona č. 102/2014, nemožno pri tomto tovare bezdôvodne odstúpiť od kúpnej zmluvy, pretože bude upravené podľa požiadaviek kupujúceho. U celej výrobnej role koberca, toto právo neplatí.

Tolerancia rozmerov: všetky metrážové koberce sa vyrábajú podľa EN 986 s výrobnou toleranciou šírky rolky ± 1% (napr. pri šírke 4 metre môže byť skutočná šírka 396 - 404 cm). Pri objednaní odporúčame počítať s rezervou na dĺžku aj šírku. V jednej miestnosti sa nesmú kombinovať rôzne šírky či výrobné šarže, môžu mať iný odtieň. V rôznych miestnostiach sa toto nerieši.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám kobercov.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky