Lesklá podlaha LAS VEGAS LUX je určená na prehliadky, výstavy, rôzne akcie a vystúpenia. Vysoko lesklý povrch je ideálny pre celý rad vystúpení, prezentácií, pretože pri televíznych programoch vytvára vynikajúcu hru svetla, a tým sa zvyšuje účinok tejto udalosti a zvyšuje farebnosť. Reflexný povrch pomáha dopĺňať možnosti aplikovanej osvetľovacej techniky.

Vysoko lesklá podlahovina je vystužená sklenými vláknami, ktoré zaručujú zachovanie rozmerovú stabilitu, vysokú životnosť a široký farebný gamut. Paleta farieb umožňuje realizovať celý rad nápadov a vytvoriť jedinečný design. Jasné a sýte farby bude váš priestor atraktívny a pomôže vytvoriť potrebnú atmosféru. Oblasť použitia módnej prehliadky, televízne štúdia, javisko alebo ateliéry.

Podlahovina Las Vegas Lux je určená na trvalú inštaláciu lepením k podkladu alebo ako prenosná podlaha pre viacero použití, bez poškodenia alebo trhania, s inštaláciou pomocou obojstrannej lepiacej pásky šírky 50 mm.

Parametre

Parameter Popis
Rada Las Vegas
Použitie Show
Filc Nie
Šírka role m 1,5
Dĺžka role m 25
Hrúbka mm 2
Nášľapná vrstva mm 0,35
Podlahové vykurovanie Áno
Odolnosť proti bodovému zaťaženiu ≤ 0,35
Protišmykľavost DIN 51130 DS
Vzor UNI
Požiarna klasifikácia Bfl S1
Odolnosť pre stoličky na kolieskach Stála
Farebná stálosť > 6
Hustota g/m² 1300
Plastifikátory Bez ftalátov
VOC emisie, trieda A+
Emisie formaldehydu µg/m³ E1
Recyklovateľnosť 100%
Požadované vlastnosti Prenosné
Pokládka Voľne položené aj lepenie
Dekor UNI
Farba Čierna
Použitie Interiér

Priložené súbory

Las Vegas Lux.pdf (66 kB)
Technický list

GRABO_MONTAGE_SHOW_CZ.pdf (3,67 MB)
Návod na inštaláciu

Las Vegas Lux 1991 lesklá javisková podlaha rolka 37,5 m²

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Upozornenie

Fotografie podlahy sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podlah. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach podlahy nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Tolerancia rozmerov podľa normy STN 74 4505 je tolerancia 1%, tzn. že rola šírka 4 metre môže mať skutočnú šírku 396 - 404 cm.

Návinky: Papierové rúrky, na ktorých je rolka navinutá, aby sa PVC pri preprave "nezlomilo", neúčtujeme a sú u nás ZADARMO. Konce každej rolky sú opatrené zvýšenou ochranou a celá rolka je zabalená do ochrannej fólie.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podláh.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky