Pravouhlý Mosadzný profil L s hrúbkou steny 1 mm, je vyrobený z mosadzi. Hobby profily nevyžadujú zvláštnu údržbu a možno ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravku, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková). Ľahké škrabance- stopy po skladovaní sú bežné kvôli výrobnému procesu. Tolerancia dĺžky: +/-5 mm. Tolerancia odchýlky hrúbky steny podľa EN 755-1/-2-9.

Parametre

Parameter Popis
Typ Obojstranné
Materiál Mosadz
Délka mm 2000
Hrúbka mm 1
Povrch Lesklý
Pripevneníe Lepenie
Dekor Mosadz
Vhodné Múry

Mosadzný profil L Mosadz leštená

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené


Popis tovaru

Leštená mosadz: zliatina CW624N, ktorá sa obvykle skladá z medi a zinku v zmesi zhruba 60/40, v tomto pomere je tvrdšia a pevnejšia. Vlastnosti mosadze z hľadiska výkonu a úžitkových vlastností, má mosadz dobrú odolnosť proti korózii, zatiaľ čo prídavok zinku dáva kovu väčšiu pevnosť a ťažnosť. Mosadz je dobrým vodičom tepla a je všeobecne odolná voči korózii spôsobenej slanou vodou. Ponúka vynikajúcu estetiku za nižšiu cenu ako porovnateľné medené alebo bronzové materiály. Pri výraznej atmosférickej vlhkosti či silnému pôsobeniu korozívnych činiteľov mosadz podlieha zvýšenej oxidácii a na povrchu sa môžu vytvárať škvrny.

Mosadz nevyžaduje zvláštnu údržbu: je možné ju čistiť pomocou liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravkov, s výnimkou prípravku na kyslej báze. Používa sa voda s prídavkom neutrálnych čistiacich prípravkov a nakoniec je nutné opláchnuť čistou vodou. Nepoužívajte abrazívne huby alebo handričky, ktoré môžu poškodiť povrch.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky