Woodele lamely 3 stranné sú vyrobené z profilovanej MDF dosky potiahnutej dubovou dyhou a ošetrené dekoračným voskom Osmo na báze prírodných rastlinných olejov a voskov, ktoré je úplne nezávadné pre človeka, rastliny a zvieratá. Dekoračný vosk zjednocuje odtieň lamiel a na rozdiel od oleja nie je vzhľad taký živý. Štruktúra dreva poskytuje ešte lepšie vizuálne efekty a robí lamely autentickejšími.

Dekoračné lamely sú spôsob, ako moderne a štýlovo vyzdobiť interiér, ide o inovatívny spôsob použitia dreva na stenu či strop. Woodele dekoračná lamela bola navrhnutá tak, aby vám dala možnosť rozhodnúť o vzhľade, ktorý získate pri montáži, prvky nie sú spojené do panelov, takže ponechávame možnosť voľby rozstupu medzi jednotlivými lamelami. Ďalšou výhodou je stlmenie a odhlučnenie interiéru, v ktorom boli použité, zmenou šírenia zvukových vĺn v interiéri. Výsledný vizuálny efekt nezáleží iba na odtieni dekoračnej lišty, ale podstatný je odtieň pozadia.

Medzera medzi lamelami je ľubovoľná (optimálna vzdialenosť je 3 cm), - na 1 bežný meter steny pripadá cca 16-17 lamiel (pri rozstupe 3 cm).

Cena je uvedená za 1 lamelu.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Jednotlivé lamely
Materiál Dýhovaná MDF
Výška mm 40
Šírka mm 30
Dĺžka mm 2700
Použitie Interiér
Povrchová úprava Áno
Lamela 30x40

Nástenné drevené lamely 3S Woodele Koňak 3143

Katalógové číslo:
1600733041
Hmotnosť:
2.45 kg
Výrobca:
Woodele
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
15,90 €
Množstvo:
72 Ks (194.4 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky