Nástenné 3D lamely Woodele Classic 30*40*2750 sú vyrobené z profilovanej MDF dosky, potiahnuté dubovou dyhou bez povrchovej úpravy. Lamely na stenu sú vyrobené z jedného dielu dubovej dyhy, vďaka čomu na hranách nevznikajú žiadne spoje a kresba dreva plynulo prechádza na každú stranu lamely. Lamely bez povrchovej úpravy je potrebné dokončiť olejom podľa vlastného priania, moridlom, lakom alebo dekoračným voskom tak, aby dokonale zapadli do projektu, spolu s ostatným nábytkom.

Dekoračné lamely sú spôsob, ako moderne a štýlovo vyzdobiť interiér, ide o inovatívny spôsob použitia dreva na stenu alebo strop. Woodele Classic dekoračná lamela bola navrhnutá tak, aby vám dala možnosť rozhodnúť o vzhľade, ktorý získate pri montáži, prvky nie sú spojené do panelov, takže ponechávame možnosť voľby rozstupu medzi jednotlivými lamelami. Ďalšou výhodou je stlmenie a odhlučnenie interiéru, v ktorom boli použité, zmenou šírenia zvukových vĺn v interiéri. Výsledný vizuálny efekt nezáleží iba na odtieni dekoračnej lišty, ale podstatný je odtieň pozadia, ktoré môžete voliť z dištančných vložiek rôznych farieb. Klasická kombinácia s bielymi vložkami medzi nimi alebo avantgarda s čiernymi vytvoria dekorácie, ktoré sa len ťažko ľahostajne míňajú.

Medzera medzi lamelami je ľubovoľná (optimálna vzdialenosť je 3 cm), - na 1 bežný meter steny pripadá cca 16-17 lamiel (pri rozstupe 3 cm).

Cena je uvedená za 1 lamelu.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Jednotlivé lamely
Materiál Dýhovaná MDF
Výška mm 40
Šírka mm 30
Dĺžka mm 2750
Použitie Interiér
Povrchová úprava Bez PU
Lamela 30x40
Rad Classic

Nástenné drevené lamely Woodele 30*40 Dub dyha bez oleja

Katalógové číslo:
33115
Hmotnosť:
2.4 kg
Výrobca:
Woodele
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
20,70 €
Množstvo:
2 Ks (5.5 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky