Nástenné 3D lamely Woodele Classic 30*40*2750 sú vyrobené z profilovanej MDF dosky a laminované dekormi Pfleiderer. Dub Natura je klasický odtieň s matnou povrchovou úpravou a atraktívna kresba dreva, to sú charakteristické rysy tohto dekoru.

Dekoračné lamely sú spôsob, ako moderne a štýlovo vyzdobiť interiér, ide o inovatívny spôsob použitia dreva na stenu alebo strop. Woodele Classic dekoračná lamela bola navrhnutá tak, aby vám dala možnosť rozhodnúť o vzhľade, ktorý získate pri montáži, prvky nie sú spojené do panelov, takže ponechávame možnosť voľby rozstupu medzi jednotlivými lamelami. Ďalšou výhodou je stlmenie a odhlučnenie interiéru, v ktorom boli použité, zmenou šírenia zvukových vĺn v interiéri. Výsledný vizuálny efekt nezáleží iba na odtieni dekoračnej lišty, ale podstatný je odtieň pozadia, ktoré môžete voliť z dištančných vložiek rôznych farieb. Klasická kombinácia s bielymi vložkami medzi nimi alebo avantgarda s čiernymi vytvoria dekorácie, ktoré sa len ťažko ľahostajne míňajú.

Medzera medzi lamelami je ľubovoľná (optimálna vzdialenosť je 3 cm), - na 1 bežný meter steny pripadá cca 16-17 lamiel (pri rozstupe 3 cm).

Cena je uvedená za 1 lamelu.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Jednotlivé lamely
Materiál Fóliovaná MDF
Výška mm 40
Šírka mm 30
Dĺžka mm 2750
Použitie Interiér
Lamela 30x40
Rad Classic

Nástenné drevené lamely Woodele 30*40 Dub Natura

Katalógové číslo:
33110
Hmotnosť:
2.4 kg
Výrobca:
Woodele
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
15,20 €
Množstvo:
5 Ks (13.75 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie výrobku. Odporúčame si preto pred nákupom zakúpiť od nás vzorky. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že povrch môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach lamely nachádza av iných sa líšia. Vzorky a fotografie sú vďaka svojej limitovanej veľkosti iba ilustratívne a teda nezáväzné pre objednávky. Nesmú byť považované za dôvod pre reklamácie. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová priečka bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Lamely zakúpené v odlišných termínoch sa z dôvodu rôznych výrobných šarží môžu líšiť v zrne, sfarbení, odtieni či rozdelení hrčí. Preto je dôležité pri objednávke nakupovať z jednej výrobnej série pre celú vašu zákazku a nedeliť si objednávky na čiastkové.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky