3D lamely Woodele Slim 30*18*2750 sú vyrobené z profilovanej MDF a a potiahnuté dubovou dyhou. Slim lamely s malou hĺbkou 18 mm sú vďaka zníženej hmotnosti ideálne na použitie na strope. Použitím 2 cm medzery medzi lamelami dosiahnete najlepší efekt. V tomto prípade nepoužívate 3 cm dištančné vložky.

Dekoračné lamely sú spôsob, ako moderne a štýlovo vyzdobiť interiér, ide o inovatívny spôsob použitia dreva na stenu alebo strop. Woodele Slim lamela bola navrhnutá tak, aby vám dala možnosť rozhodnúť o vzhľade, ktorý získate pri montáži, prvky nie sú spojené do panelov, takže ponechávame možnosť voľby rozstupu medzi jednotlivými lamelami. Ďalšou výhodou je stlmenie a odhlučnenie interiéru, v ktorom boli použité, zmenou šírenia zvukových vĺn v interiéri. Výsledný vizuálny efekt nezáleží iba na odtieni dekoračnej lišty, ale podstatný je odtieň pozadia, ktoré môžete voliť z dištančných vložiek rôznych farieb. Klasická kombinácia s bielymi vložkami medzi nimi alebo avantgarda s čiernymi vytvoria dekorácie, ktoré sa len ťažko ľahostajne míňajú. Lamely nie sú určené do vlhkých miestností.

Medzera medzi lamelami je ľubovoľná (optimálna vzdialenosť sú 2 cm), - na 1 bežný meter steny pripadá cca.: 20 lamiel (pri rozstupe 2 cm). V prípade použitia dištančných pásikov 3 cm, bude medzera medzi lamelami 3 cm a na 1 bežný meter steny budete potrebovať 16 - 17 lamiel.

Cena je uvedená za 1 ks lamely.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Jednotlivé lamely
Materiál Dýhovaná MDF
Výška mm 18
Šírka mm 30
Dĺžka mm 2750
Použitie Interiér
Povrchová úprava Bez PU
Lamela 30x18
Rad Slim

Nástenné drevené lamely Woodele Slim 30*18 Dub dyha bez oleja

Katalógové číslo:
34209
Hmotnosť:
1.15 kg
Výrobca:
Woodele
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
18,00 €
Množstvo:
42 Ks (115.5 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky