3D lamely Woodele Slim 30*18*2750 sú vyrobené z profilovanej MDF a laminované. Slim lamely s malou hĺbkou 18 mm sú vďaka zníženej hmotnosti ideálne na použitie na strope. Použitím 2 cm medzery medzi lamelami dosiahnete najlepší efekt. V tomto prípade nepoužívate 3 cm dištančné vložky.

Dekoračné lamely sú spôsob, ako moderne a štýlovo vyzdobiť interiér, ide o inovatívny spôsob použitia dreva na stenu alebo strop. Woodele Slim lamela bola navrhnutá tak, aby vám dala možnosť rozhodnúť o vzhľade, ktorý získate pri montáži, prvky nie sú spojené do panelov, takže ponechávame možnosť voľby rozstupu medzi jednotlivými lamelami. Ďalšou výhodou je stlmenie a odhlučnenie interiéru, v ktorom boli použité, zmenou šírenia zvukových vĺn v interiéri. Výsledný vizuálny efekt nezáleží iba na odtieni dekoračnej lišty, ale podstatný je odtieň pozadia, ktoré môžete voliť z dištančných vložiek rôznych farieb. Klasická kombinácia s bielymi vložkami medzi nimi alebo avantgarda s čiernymi vytvoria dekorácie, ktoré sa len ťažko ľahostajne míňajú. Lamely nie sú určené do vlhkých miestností.

Medzera medzi lamelami je ľubovoľná (optimálna vzdialenosť sú 2 cm), - na 1 bežný meter steny pripadá cca.: 20 lamiel (pri rozstupe 2 cm). V prípade použitia dištančných pásikov 3 cm, bude medzera medzi lamelami 3 cm a na 1 bežný meter steny budete potrebovať 16 - 17 lamiel.

Cena je uvedená za 1 ks lamely.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Jednotlivé lamely
Materiál Fóliovaná MDF
Výška mm 18
Šírka mm 30
Dĺžka mm 2750
Použitie Interiér
Lamela 30x18
Rad Slim

Nástenné drevené lamely Woodele Slim 30*18 Dub vápnený

Katalógové číslo:
34206
Hmotnosť:
1.15 kg
Výrobca:
Woodele
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
14,60 €
Množstvo:
6 Ks (16.5 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky